امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیفیت ساخت مسکن مهر بالا است
بحث خوبی رو شروع کردی.به نظر من در کل مسکن مهر از مصالح نامرغوب ساخته شده و اصلا آینده ی خوبی نداره.کسایی که این مساکن رو گرفتن و 10 سال باید قسط بدن نمیدونن که بعد 10 سال این مسکن رو نصف قیمت هم ازش نمیخرن.من با گچ کار این مساکن صحبت کردم خود اونا هم همین مصالح نامرغوب رو تایید کردن و گفتن در عین گچ کردن سیمان از دیوار میریزه.در کل وقتی که مساکنی در جایی ساخته میشه باید از همه مهمتر به وسایل و راههای ارتباطی پرداخته بشه ولی مسکن مهر این فرآیند رو رعایت نکرده و از نظر خدماتی که با بده هم همینطور.و این مساکن از کلانشهر دور هستن و از اشتغال و خدمات نیز همینطور.ای کاش طرحی که در جامع 4 داده شده بود و 3 سال روش تحقیق شده بود رو اجرا میکردن که به مسکن و طرحهای خوبی که داده شده بود فکر کرده بودن و لی با روی کار اومدن دولت جدید این طرح کنار گذاشته شد.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، aramo ، haydariyan

پیام‌های داخل این موضوع
کیفیت ساخت مسکن مهر بالا است - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۷:۵۰ عصر
RE: کیفیت ساخت مسکن مهر بالا است - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۹:۱۴ عصر
RE: کیفیت ساخت مسکن مهر بالا است - توسط meysam rezaei - ۱۳۹۱-۳-۲۹، ۱۲:۴۰ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سلامت ساکنان آینده مسکن مهر کرج در معرض خطر aramo 13 4,846 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: rafi
  جهش قیمت مسکن دستور کار کمیسیون عمران aramo 0 1,263 ۱۳۹۱-۳-۳۰، ۰۵:۵۳ عصر
آخرین ارسال: aramo
  چینیها مسکن مهر را کپی کردند! FaTyJo0oN 6 3,365 ۱۳۹۱-۳-۲۹، ۰۸:۴۴ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  دور جدید ثبت‌نام مسکن مهر دانشجویی از مهر FaTyJo0oN 0 1,271 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۷:۵۳ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  ادغام مسکن مهر در بافت فرسوده FaTyJo0oN 7 5,035 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۴:۳۹ عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67
  قدیمی‌ترین نقش‌برجسته جهان رو به نابودی است aramo 0 1,150 ۱۳۹۱-۳-۲۷، ۰۴:۰۳ عصر
  تهران هنگام زلزله روی آتش است aramo 0 1,137 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۱۱:۳۸ عصر
  رؤیای چین برای ساخت بلندترین برج جهان در سه ماه! (+عکس) aramo 0 1,131 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۱۱:۲۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان