امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معماران و شهرسازان جزو ثروتمندترین ها!!
(۱۳۹۱-۵-۱۸، ۰۱:۱۰ عصر)alecferaa نوشته است:
(۱۳۹۱-۵-۱۸، ۰۹:۰۸ صبح)پریوش نوشته است: سلام منم منتظر اعلام منبع مطلب ذکر شده هستم . شهرسازی در کشور ما که فقط اسم داره و همه اختیارات و حقوقش را از قدیم الایام معماران و مهندسان عمران در اختیار گرفته اند و هیچ مدافعی هم وجود ندارد !!!!!!!

خب البته این مشکلی شما می فرمایید به نظر بنده به اونجا برمیگرده که شهرسازی در ایران به طور حرفه ای نسبتا جوان هست. اکثر اساتید و مسوولین ما در زمینه شهرسازی خود دارای تحصیلات در رشته هایی مثل عمران،معماری یا حتی جغرافیا هستند. (نا گفته نماند که بنده رییس سازمان مسکن و شهرسازی با تحصیلات حوزوی هم در شهرستان ها دیده ام)
به نظر با مطرح شدن رشته و به صحنه آمدن شهرسازان گرامی بیش از پیش جایگاه واقعی خودشون رو پیدا میکنند.
بله من هم معتقدم جدید بودن شهرسازی یه سری معایبی هم داشته. افزایش کمی مهندسین شهرسازی شاید بتونه تلنگری به بازار مورد نظر شهرسازا بزنه.
از طرفی یه مشکل دیگه هم که ما شهرسازا داریم اینه که نمیتونیم ثابت کنیم اونهایی که رو میز ما نشستن اگه کنار برن و به قول معروف کار به کاردانش داده بشه چه نتایج مثبتی بدست میاد که قبلش نمیتونست محقق بشه
آخرین ارسال های من :

يك روز رسد ، شادي به اندازه ي كوه

يك روز رسد ، غمي به اندازه ي  دشت

افسانه زندگي چنين است عزيز

در سايه كوه بايد از دشت گذشت
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Saeedm

پیام‌های داخل این موضوع
RE: معماران و شهرسازان جزو ثروتمندترین ها!! - توسط 8700113 - ۱۳۹۱-۵-۱۸، ۰۴:۰۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همکاری معماران با شهرداری javad jamshidi 0 1,183 ۱۳۹۱-۵-۱۹، ۰۹:۴۴ صبح
آخرین ارسال: javad jamshidi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان