امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جریان پذیرش بدون کنکور دقیقا چیه؟!
با توجه به بند دوم اطلاعیه سازمان سنجش به نظر میاد میشه کنار معماری سایر رشته های مرتبط رو زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :

"ـ اولويت ادامه تحصيل دانشجويان در همان رشته تحصيلي يا رشته‌هاي تحصيلي مرتبط با رشته‌هاي تحصيلي پايين‌تر است."

جغرافیا و برنامه ریزی شهری رو از کجا میشه فهمید شناور هست یا نه؟!!(تو دفترچه نوشته؟)
پس به نظر بهتره که یه 8 تای اول رو روزانه ی شهرستان معماری و برنامه ریزی شهری و مدیریت اجرایی بزنم و دو تای اخر رو غیرانتفاعی برای محکم کاری :دی
راستی نظرتون درمورد رشته ی مدیریت پروژه چیه؟من دوسش دارم ولی ظرفیتش کمه به نظرتون غیرانتفاعی مجازی مهرالبرز تهران خوبه براای خوندن این رشته؟

(۱۳۹۱-۶-۴، ۰۹:۲۰ عصر)Maryam M نوشته است: mall">سلام

می شه بگید ماجرای این 10% چیه؟ من الان جز 10% هستم، چی کار می تونم انجام بدم با این؟ آخه انقد اطلاعیه واضح بود که من هرچی خوندم چیزی نفهمیدم! 7
mall">
(شهرسازی هستم و کنکور برنامه رو دادم)
اگه جزو ده درصد باشین فرم مخصوص رو از سایت سنجش بگیرین و ببرین دانشگاه براتون مهر و امضا کنه که تایید کنه رتبه ی چند بین اون ده درصد بودید.معدلتونم تا ترم شش مینویسین.بعد میاین تو سایت ثبت نام میکنین وو عکس و اسکن این فرم رو میدین و 10 تا انتخاب رشته میکنین.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، FaTyJo0oN ، kasrak ، 0RKIDEH

پیام‌های داخل این موضوع
جریان پذیرش بدون کنکور دقیقا چیه؟! - توسط soheilarch - ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۶:۵۶ عصر
RE: جریان پذیرش بودن کنکور دقیقا چیه؟! - توسط soheilarch - ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۹:۲۶ عصر
RE: جریان پذیرش بودن کنکور دقیقا چیه؟! - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۱:۲۶ عصر
RE: جریان پذیرش بودن کنکور دقیقا چیه؟! - توسط rezvan87 - ۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۶:۳۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ alireza 22 7,849 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۰۸:۵۰ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  راهنمایی برنامه مطالعاتی کنکور saharava 4 2,223 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان