امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد91<<برنامه ریزی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
سلام، منم با رتبه ی 240 روزانه رشت قبول شدم!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH ، .Utopia
تبریک میگم به همه شما که نتیجه تلاشتونو گرفتید و برای همه آرزوی موفقیت دارم،منم با رتبه 54 روزانه هنر تهران قبول شدم.113
آخرین ارسال های من :

[highlight=#f3ecdf]انسان برای پيروزی آفريده شده است، او را ميتوان نابود کرد ولی نميتوان شکست داد.[/highlight]113
    پاسخ
     سپاس شده توسط saminta ، 0RKIDEH ، محب الرضا ، .Utopia ، روجا
    درود:
    باتبريك به همگي دوستان وآرزوي موفقيت هاي بيشتر،ازطرف كسايي كه امسال ميخوان امتحان بدن از شماها دوستان عزيز كه قبول شدين ميخوام لطفا رتبه با درصداتون رو هم بگيد.باتشكر41
    آخرین ارسال های من :

دکترشریعتی:
    در کشوری زندگی میکنم که زبانش پارسی است
    اما فارسی میگویند چون عربی (پ)ندارد
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    (۱۳۹۱-۶-۱۴، ۰۱:۴۸ عصر)yousef_dida_sh نوشته است: درود:
    باتبريك به همگي دوستان وآرزوي موفقيت هاي بيشتر،ازطرف كسايي كه امسال ميخوان امتحان بدن از شماها دوستان عزيز كه قبول شدين ميخوام لطفا رتبه با درصداتون رو هم بگيد.باتشكر41

سلام دوست عزیز درصدها هفته اول مهر اعلام میشه.
    آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    برنامه ريزي شهري روزانه علم وصنعت . اما از اينكه رتبه تك رقمي با 3 رقمي همكلاس ميشه خوشحال نيستم. شهرسازيه ديگه كاريش نميشه كرد!!!تبريك به زولاتان و رونالدو و بقيه دوستان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط zolatan ، .Utopia ، 0RKIDEH
    ممنون دوست عزیز به شمام تبریک میگم.
    رونالدو هم مگه کنکور داده؟کجا قبول شد؟7
    آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
    پاسخ
    سلام دوستان منم با رتبه 103 برنامه ریزی شهری روزانه دانشگاه کردستان قبول شدم ولی انگار همکلاسی ندارم.منم به نوبه ی خودم به همه ی دوستایی که قبول شدن تبریک میگم وبراشون آرزوی موفقیت میکنم
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، nazanin.gh ، seywan_kurd ، shokri ، .Utopia ، urbanplanner ، 0RKIDEH ، روجا
    (۱۳۹۱-۶-۱۴، ۰۵:۵۴ عصر)radan نوشته است: برنامه ريزي شهري روزانه علم وصنعت . اما از اينكه رتبه تك رقمي با 3 رقمي همكلاس ميشه خوشحال نيستم. شهرسازيه ديگه كاريش نميشه كرد!!!تبريك به زولاتان و رونالدو و بقيه دوستان

اینکه خیلی هم خوبه اتفاقا نشون میده سه رقمیه شهرسازی رو اصولی یاد گرفته3 65 حالا این تک رقمی بد شانس که با ما دو سه رقمی ها همکلاسی میشه کیه؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۱۴، ۰۷:۳۱ عصر)afagh.haydariyan نوشته است: سلام دوستان منم با رتبه 103 برنامه ریزی شهری روزانه دانشگاه کردستان قبول شدم ولی انگار همکلاسی ندارم.منم به نوبه ی خودم به همه ی دوستایی که قبول شدن تبریک میگم وبراشون آرزوی موفقیت میکنم

نگران همکلاسی نباش
      عوضش ترم بالایی که داری

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط haydariyan
        (۱۳۹۱-۶-۱۴، ۰۵:۵۴ عصر)radan نوشته است: برنامه ريزي شهري روزانه علم وصنعت . اما از اينكه رتبه تك رقمي با 3 رقمي همكلاس ميشه خوشحال نيستم. شهرسازيه ديگه كاريش نميشه كرد!!!تبريك به زولاتان و رونالدو و بقيه دوستان
        آقا یا خانوم نسبتاً محترم اتفاقاً آزمون مرحله اول شهرسازی روی اصول نیست امسال هم که سوالات دروس تخصصی ساده بود و اصلا مفهومی نبود و رقابت روی دو درس آمار و زبان بود...
        پس مرحله 2وم جایگاه واقعی دانشجوهایشهرسازی رو نشون میده و اینکه در طول 4سال چی یاد گرفتن...باید برای هر 2مرحله آمادگی داشت و تلاش کرد نه اینکه با رتبه اولیه به خود مغرور شد..

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط elham90 ، moein2003glx ، haydariyan

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 16,540 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
        آخرین ارسال: حدیث گلی
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,144 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,462 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,052 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,639 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,085 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,907 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,719 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,454 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان