امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم تعلق مهر نظام مهندسی به برنامه ریزی منطقه ای؟؟!!
سلام
به بچه های کارشناسی شهرسازی مهر نظارت و طراحی معماری یا عمران تعلق می گیرد؟ با چه شرایطی؟

یا ممکن نیست:7

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۴، ۰۵:۰۶ عصر)10a نوشته است: سلام
    به بچه های کارشناسی شهرسازی مهر نظارت و طراحی معماری یا عمران تعلق می گیرد؟ با چه شرایطی؟

یا ممکن نیست:7
    نه...در صورتی که با مدرک کارشناسی شهرسازی، ارشد رو عمران بخونین می تونید مهر نظارت عمران رو بگیرید ولی مهر اجرا رو خیر...
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
    اگه واقعا اینطور باشه که خیلی مسخره اس!واقعا آدم نمیدونه چی بگه!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    منم شنيدم به كساني كه داراي گرايش ارش برنامه ريزي شهري منطقه اي باشند مهر نظام مهندسي تعلق نمي‌گيرد اما در عوضش مقرر شده طرح‌هاي هادي روستايي را از اين به بعد به بچه‌هايي كه گرايش منطقه‌اي دارند بدهند.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مهر بدن یا نه کسانی که علاقه مند هستند این رشته رو دوست دارن .شهرسازی یک هنره و احتیاجی هم به این عنوانهای دل خوشکنکی نداره.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      میخواستم بدونم مگه مهر نظام مهندسی به رشته ی کارشناسی تعلق نمیگیره؟؟؟؟؟؟؟(منظورم تعلق مهر شهرسازی به کارشناسی مهندسی شهرسازیه)
      لطفا راهنمایی کنین!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          تکمیل پایان نامه خود نیاز به دیتاهایی به شرح زیر دارم jomakintash 1 1,728 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۱۰:۵۷ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          نظریه در برنامه ریزی شهر nazanin mostafavi esfahani 0 1,463 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۱۱:۳۷ صبح
        آخرین ارسال: nazanin mostafavi esfahani
          کمک....پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش jomakintash 2 2,415 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۱۱:۲۷ عصر
        آخرین ارسال: jomakintash
          راهنمایی-مقاله ای با عنوان زنان و فضاهای شهری niazi60 6 4,191 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۹:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: shahryar
        Rainbow بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندسین .Utopia و Setareh23 .Utopia 51 28,713 ۱۳۹۱-۷-۵، ۱۱:۵۹ عصر
        آخرین ارسال: .Utopia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان