امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکمیل ظرفیت (دانشگاه آزاد)
سلام -تو کنکور ارشد دانشگاه ازاد کرمان من رتبم 37 شده و اخرین رتبه قبولی 31بوده و ترازم 4579 شده و تراز آخرین نفر 4647بوده است.به نظر شما تو تکمیل ظرفیت امیدی هست که کرمان قبول شم
اخه با اخرین نفر فقط 6 نفر فاصله دارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تکمیل ظرفیت آزاد مگه مثل سال های گذشته خود مرکز آزمون اعلام نمیکنه ؟اینکه میگید کجا را بزنیم مگه تغییری کرده؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بچه ها تکمیل ظرفیت رشته برنامه ریزی شهری چه شهرهایی داره؟
اگه ترازشم میدونید بگید...
ممنونم

[تصویر:  5.gif]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۶-۲۲، ۱۱:۵۱ عصر)mardin نوشته است: با سلام خدمت دوستان
    من علوم تحقیقات تهران و زده تودم رتبم 160 شده (تراز 5914) به نظر شما واسه تکمیل ظرفیت کجارو
    بزنم قبول میشم؟

کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟
    آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
    بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۶-۲۳، ۰۹:۱۲ عصر)mardin نوشته است:
    (۱۳۹۱-۶-۲۲، ۱۱:۵۱ عصر)mardin نوشته است: با سلام خدمت دوستان
    من علوم تحقیقات تهران و زده تودم رتبم 160 شده (تراز 5914) به نظر شما واسه تکمیل ظرفیت کجارو
    بزنم قبول میشم؟

کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟
    صبر کنید اطلاعیه تکمیل ظرفیت از طرف مرکز آزمون منتشر بشه، اون وقت بهتر میشه تصمیم گیری کرد
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,646 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,376 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,112 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,445 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,438 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,046 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,814 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: شیلان
      چند نمونه کارنامه قبولی طراحی شهری آزاد مشهد godonly. 0 1,043 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۸:۴۴ عصر
      جواب تکمیل ظرهیت دانشگاه آزاد، امروز! hamid_shahrsaz 15 4,585 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۶:۲۵ عصر
      دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 4 2,086 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۶:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: neorin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان