امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره 1 تکمیل ظرفیت=>با نمره کل 5835 رشته برنامه ریزی شهری ترتیب شهرها رو چطوربنویسم

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشاوره 1 تکمیل ظرفیت=>با نمره کل 5835 رشته برنامه ریزی شهری ترتیب شهرها رو چطوربنویسم - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۱-۷-۴، ۰۹:۴۹ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,136 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  منکه با جوابایی که دیدم واقعا ناامید شدم درصدام پایینه alireza 1 1,163 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: M.Noori
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,177 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,562 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,521 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,482 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,446 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,060 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 1 1,182 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,902 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شیلان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان