ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مهندسین عزیز baradaran ، فانوس ، Sadeghpour ، Elhaha.A و ..... تولدتان مبارک.
با عرض پوزش از مهندسین گرامی[تصویر:  210019_ndsht6wrzwgnpeo4.gif]
به دلیل تب و تاب نتایج دانشگاه، تولد دوستان عزیز و ایران شهرسازیمون فراموش شده بود. با عرض پوزش از همگی، تولد دوستان عزیز baradaran ، فانوس ، Sadeghpour
invtw ، javadrigi ، karimi ، seywan_kurd ، Paul، sevda-mor ، farza ، hamid javanmard ، Elham.A مبارک.

[تصویر:  748420_JC_hurrah.gif][تصویر:  456719_bdayparty.gif][تصویر:  748420_JC_hurrah.gif]

الفبا برای سخن گفتن نیست ، برای نوشتن نام توست. اعداد

پیش از تولد تو به صف ایستاده اند،

تا راز زاد روز تو را بدانند.

تولدتان مبارک.

[تصویر:  19.gif]

آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
2
RE: مهندسین عزیز baradaran ، فانوس ، Sadeghpour ، Elhaha.A و ..... تولدتان مبارک.
مرسی از شما مهندس جان3

منم تولد دوستان رو تبریک میگم با آرزوی موفقیت و شادکامی

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
3
RE: مهندسین عزیز baradaran ، فانوس ، Sadeghpour ، Elhaha.A و ..... تولدتان مبارک.
ممنون از یاد آوری به موقع مهندس faty joon
منم به تمام دوستان عزیز این روز با شکوه تبریک می گم. و برای یکایک شما عزیزان آرزوی بهترین ها رو دارم.113

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، farza ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
4
وای چقدر جشن تولد.................
مبارک باشه
با آرزوی بهترین ها برای شما دوستان عزیز

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، farza ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos
5
تولد مهندسان :
baradaran ، فانوس ، Sadeghpour
invtw ، javadrigi ، karimi ، seywan_kurd ، Paul، sevda-mor ، farza ، hamid javanmard ، Elham.A
رو بهشون تولدشون رو تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: farza ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
6
از مهندس fatyjo0on سپاسگزارم.برای دوستان عزیز آرزوی موفقیت و آرامش دارم و تولدشون رو تبریک میگم.ممنونم از همه
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
 سپاس شده توسط: farza ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، MHAKBARI ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
7
تولد همه دوستان خوبم مبارک ایشالله موفق و سربلند باشید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، .Utopia ، MHAKBARI ، farza ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
8
ممنون که به فکرمون بودید :)

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، .Utopia ، MHAKBARI ، farza ، javad jamshidi ، Ƒanos ، Elham.A
9
خیلی کار فوق العاده ای بود فاطمه جان . تشکر از شما .

تولد همه عزیزان رو تبریک میگم ، موفق و سلامت و شاد باشید .

آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط: MHAKBARI ، FaTyJo0oN ، farza ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
10
تولدتون مبارك باشه.آرزوي بهترين ها رو براتون دارم.موفق باشيد.[تصویر:  heart.gif]
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، MHAKBARI ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، farza ، Ƒanos
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  **** آقایون انجمن و پدرهای عزیز روزتون مبارک**** Brightness 1,832 1394-2-11، 07:39 عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سال نو و نوروز باستانی مبارک atelieahjam 939 1394-1-4، 03:52 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ۵ اسفندماه٬ « روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد! atelieahjam 635 1393-12-5، 06:11 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ****روز جهانی شهرساز مبارک شهرسازان عزیز**** Brightness 2,103 1393-8-17، 06:24 عصر
آخرین ارسال: alireza
  *****عیدغدیر مبارک ***** Brightness 1,405 1393-7-21، 02:07 عصر
آخرین ارسال: نجران
  روز معمار بر همه معماران و شهرسازان مبارک باد atelieahjam 1,087 1393-2-3، 10:26 عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دانشجو یعنی تلاش، امید، آینده، صبر، یعنی تو. روزت مبارک ماراویا 1,206 1392-9-16، 03:44 عصر
آخرین ارسال: alireza
  روز جهانی شهرسازی بر شما مبارک 0RKIDEH 8,302 1391-8-19، 12:18 صبح
آخرین ارسال: dashjavad
  ***تولد دوستان عزیزمون fatyjo0on و sahar71 مبارک*** baradaran 10,579 1391-8-3، 02:43 عصر
آخرین ارسال: arshadememari
  تولد دوستان فعال و خوبمون setareh23 و hamed66 مبارک.... 0RKIDEH 4,504 1391-7-29، 07:46 صبح
آخرین ارسال: پریوش
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 4-24 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  درمانگاه بین راهی در یزد 4-16 saeed nasiri majd farid-ph نمونه اسکیس(vip-1)
  مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری 4-14 lofra امجدی درخواست مقاله
  بازسازی منزل 4-14 liyaoo site2017 تالار گفتمان معماری
  100 نکته درک عمومی معماری 4-12 MHAKBARI mrw_45 تحقیقات و جزوات
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل