ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مهندسین عزیز baradaran ، فانوس ، Sadeghpour ، Elhaha.A و ..... تولدتان مبارک.
با عرض پوزش از مهندسین گرامی[تصویر:  210019_ndsht6wrzwgnpeo4.gif]
به دلیل تب و تاب نتایج دانشگاه، تولد دوستان عزیز و ایران شهرسازیمون فراموش شده بود. با عرض پوزش از همگی، تولد دوستان عزیز baradaran ، فانوس ، Sadeghpour
invtw ، javadrigi ، karimi ، seywan_kurd ، Paul، sevda-mor ، farza ، hamid javanmard ، Elham.A مبارک.

[تصویر:  748420_JC_hurrah.gif][تصویر:  456719_bdayparty.gif][تصویر:  748420_JC_hurrah.gif]

الفبا برای سخن گفتن نیست ، برای نوشتن نام توست. اعداد

پیش از تولد تو به صف ایستاده اند،

تا راز زاد روز تو را بدانند.

تولدتان مبارک.

[تصویر:  19.gif]

آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
2
RE: مهندسین عزیز baradaran ، فانوس ، Sadeghpour ، Elhaha.A و ..... تولدتان مبارک.
مرسی از شما مهندس جان3

منم تولد دوستان رو تبریک میگم با آرزوی موفقیت و شادکامی

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
3
RE: مهندسین عزیز baradaran ، فانوس ، Sadeghpour ، Elhaha.A و ..... تولدتان مبارک.
ممنون از یاد آوری به موقع مهندس faty joon
منم به تمام دوستان عزیز این روز با شکوه تبریک می گم. و برای یکایک شما عزیزان آرزوی بهترین ها رو دارم.113

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، farza ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
4
وای چقدر جشن تولد.................
مبارک باشه
با آرزوی بهترین ها برای شما دوستان عزیز

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، farza ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos
5
تولد مهندسان :
baradaran ، فانوس ، Sadeghpour
invtw ، javadrigi ، karimi ، seywan_kurd ، Paul، sevda-mor ، farza ، hamid javanmard ، Elham.A
رو بهشون تولدشون رو تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: farza ، baradaran ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
6
از مهندس fatyjo0on سپاسگزارم.برای دوستان عزیز آرزوی موفقیت و آرامش دارم و تولدشون رو تبریک میگم.ممنونم از همه
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
 سپاس شده توسط: farza ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، MHAKBARI ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
7
تولد همه دوستان خوبم مبارک ایشالله موفق و سربلند باشید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، .Utopia ، MHAKBARI ، farza ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
8
ممنون که به فکرمون بودید :)

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، .Utopia ، MHAKBARI ، farza ، javad jamshidi ، Ƒanos ، Elham.A
9
خیلی کار فوق العاده ای بود فاطمه جان . تشکر از شما .

تولد همه عزیزان رو تبریک میگم ، موفق و سلامت و شاد باشید .

آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط: MHAKBARI ، FaTyJo0oN ، farza ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، Ƒanos ، Elham.A
10
تولدتون مبارك باشه.آرزوي بهترين ها رو براتون دارم.موفق باشيد.[تصویر:  heart.gif]
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، MHAKBARI ، javad jamshidi ، Sadeghpour ، farza ، Ƒanos
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  **** آقایون انجمن و پدرهای عزیز روزتون مبارک**** Brightness 1,458 1394-2-11، 07:39 عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سال نو و نوروز باستانی مبارک atelieahjam 799 1394-1-4، 03:52 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ۵ اسفندماه٬ « روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد! atelieahjam 546 1393-12-5، 06:11 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ****روز جهانی شهرساز مبارک شهرسازان عزیز**** Brightness 1,884 1393-8-17، 06:24 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  *****عیدغدیر مبارک ***** Brightness 1,207 1393-7-21، 02:07 عصر
آخرین ارسال: نجران
  روز معمار بر همه معماران و شهرسازان مبارک باد atelieahjam 991 1393-2-3، 10:26 عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دانشجو یعنی تلاش، امید، آینده، صبر، یعنی تو. روزت مبارک ماراویا 1,058 1392-9-16، 03:44 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  روز جهانی شهرسازی بر شما مبارک 0RKIDEH 7,626 1391-8-19، 12:18 صبح
آخرین ارسال: dashjavad
  ***تولد دوستان عزیزمون fatyjo0on و sahar71 مبارک*** baradaran 9,344 1391-8-3، 02:43 عصر
آخرین ارسال: arshadememari
  تولد دوستان فعال و خوبمون setareh23 و hamed66 مبارک.... 0RKIDEH 4,155 1391-7-29، 07:46 صبح
آخرین ارسال: پریوش
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل