امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید
بچه ها لازم شد که من این تاپیک رابزارم واقعا چقدر از بازار کار این رشته ها خبر دارید ایا فقط به دلیل نو پا بودنش همه داریم رشته های خودمون را ول میکنیم و چسبیدیم به شهرسازی
بعضی ها هم که مثل من معمار هستند میگن چون بازار کار معماری اشباع شده مییان این رشته را انتخاب میکنند و واقعا ما از رشته شهرسازی یک چیزی ساختیم که انگار از پزشکی هم بهتره پس بیاید در این تاپیک مساله را برای همه روشن کنیم از دوستانی که در نهادهای دولتی کار میکنند خواهش میکنم در این مورد نظر بدهند چون شاید اطلاعات انها مفید باشد و باعث شود کسی به بیراهه نرود
از مدیر سایت هم با توجه به تجربه شان در بازر کار درخواست دارم نظر بدهند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، sas.mmt ، farza ، mardin ، روجا ، mehman ، داوین ، somita
(۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۱:۴۹ عصر)s1s2s3 نوشته است: بچه ها لازم شد که من این تاپیک رابزارم واقعا چقدر از بازار کار این رشته ها خبر دارید ایا فقط به دلیل نو پا بودنش همه داریم رشته های خودمون را ول میکنیم و چسبیدیم به شهرسازی
بعضی ها هم که مثل من معمار هستند میگن چون بازار کار معماری اشباع شده مییان این رشته را انتخاب میکنند و واقعا ما از رشته شهرسازی یک چیزی ساختیم که انگار از پزشکی هم بهتره پس بیاید در این تاپیک مساله را برای همه روشن کنیم از دوستانی که در نهادهای دولتی کار میکنند خواهش میکنم در این مورد نظر بدهند چون شاید اطلاعات انها مفید باشد و باعث شود کسی به بیراهه نرود
از مدیر سایت هم با توجه به تجربه شان در بازر کار درخواست دارم نظر بدهند

همه میگن این رشته بازار کارش خوبه ما که ندیدیم والا هر جا میری دنبال کار اصلا نمیشناسن این رشته رو من به هر کی میگم شهرسازی خوندم میگه آهان همون معماری شهرسازی دیگه نمیدونم این قضیه بازار کار خوب چه جوری همه جا شایعه شده...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atoosa.marzban ، somita
واسه منم خیلی مهمه بدونم واقعا بازار کارشون خوبه یا نه؟ از دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم جواب بدن.
آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
پاسخ
دوستان بیان نظر بدن

پاسخ
یه رشته جدیده اگه کارم فعلن پیدانشه مطمعن باشید بعده چن مدت که بگذره جامیوفته،درضمن معماری وشهرسازی فرق چندانی باهم ندارن که کسی بخوادغول بسازه ازش.
ایشالاکه کاربراهممون پیدامیشه امیدوارباشین.
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
 سپاس شده توسط somita
منم با نظر دوستمون موافقم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بازار کار به خیلی چیزا بستگی داره. تو این سیستم پارتی اهمیت بیشتری نسبت به تخصص داره. واسه ورودش به پارتی نیازه ولی واسه موندن تو این بازار تخصص لازمه.اگه به هر نحوی وارد بازار شدی و تخصص داشته باشی اینطوری بقیه هم میشناسنت و کار دیگه خودش سراغت میاد.
    راجع به اینکه نمیشناسن رشته رو تا حدودی حق با شماست.اما داره اوضاع بهتر میشه.حتی مردم کوچه و بازار هم کم کم دارن با این رشته و کارایی که انجام میده بیشتر آشنا میشن.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط JiLa ، somita
      سلام دوستان من سال آخر شهرسازیم اما برای انتخاب گرایش خیلی سردرگمم نمیدونم برنامه ریزی شهری بخونم یا طراحی شهری تنها اولویتم فقط بازار کاره به نظرتون بازار کار کدوم گرایش بهتره؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,117 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: sarayhaddadi
          خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,694 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          بزودی...ایران شهرساز منتشر می کند alireza 1 1,311 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۶ عصر
          عضو گیری کارگروه مرحله اول برنامه ریزی/ کنکور 94 Brightness 32 5,424 ۱۳۹۳-۵-۹، ۱۰:۴۴ صبح
        آخرین ارسال: Lham.m
          برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,342 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: maryam.s
          از دانلود کردن خسته شدید نمی دونید چیکار کنید چاره کار اینجاست alireza 3 2,151 ۱۳۹۳-۲-۱۶، ۰۸:۳۹ صبح
          برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی خلاقیت، برنامه ریزی ، شهرهای آینده urban design93 4 2,020 ۱۳۹۳-۱-۲۹، ۱۰:۲۰ صبح
        آخرین ارسال: urban design93
          نرم نرمک می رسد اینک بهار Brightness 13 3,274 ۱۳۹۳-۱-۱، ۰۴:۳۱ عصر
        آخرین ارسال: Brightness
          لیست سایت و وبلاگ هایی که ایران شهرساز را لینک کرده اند(هر روز بروز می شود) alireza 12 5,036 ۱۳۹۲-۱۲-۲۳، ۰۲:۰۵ عصر
          برنامه های ایران شهرساز در چهارمین سال فعالیت-اسفند92 الی اسفند93 alireza 0 1,009 ۱۳۹۲-۱۲-۲۰، ۱۰:۲۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان