امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد
کار خوبی کردی، شهرسازی اخر عاقبت نداره...

آخرین ارسال های من :
با رتبه 1000 و اندی تکمیل ظرفیت،زنجان قبول شدی. قبلا خدا خدا می کردی یه کوره جایی قبول بشی بهت بگن فوق لیسانسسسسسسسسسسسسس! حالا زنجان قبول شدی نازم می کنی. -از اول تابستون رو اعصابی. خوب درس می خوندی مثه این همه تهران قبول می شدی.

ویرایش: لطفا در نوشتن مطالب توهین نکنید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط foroogh.r
(۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۹:۳۷ عصر)ساناز رحیمی نوشته است: با رتبه 1000 و اندی تکمیل ظرفیت،زنجان قبول شدی. قبلا خدا خدا می کردی یه کوره جایی قبول بشی بهت بگن فوق لیسانسسسسسسسسسسسسس! حالا زنجان قبول شدی نازم می کنی. -از اول تابستون رو اعصابی. خوب درس می خوندی مثه این همه تهران قبول می شدی.

ویرایش: لطفا در نوشتن مطالب توهین نکنید

من هیچی بهت نمیگم فقط می گم برات متاسفم

آخرین ارسال های من :
ساناز خانم زشت -وا
خوب بنده خدا نظر میخوان
منم ارزوم بود قبول شم حالا که همون جایی که میخواستم قبول شدم مرددم
این که زدن نداره
یکم مارو درک کنید

آخرین ارسال های من :
(۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۴۱ صبح)s1s2s3 نوشته است: سلام دوستان من که برای ثبت نام به زنجان رفتم بعد از پرداخت شهریه برام انتخاب واحد شد و پرینت را به من دادند 9 واحد جبرانی برای رشته طراحجی شهری بود متاسفانه وقتی برگه را به من دادند دیدم درسام را در ورززهای دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و نج شنبه گذاشته بودند اونم روزی فقط دوساعت ولی با توجه به اینکه من شهرستان کار میکنم نتونستم این نوع انتخاب واحد را بپذیرم هرکاری هم کاردم که برنامه دوشنبه و سه شنبه برام عوض بشه گفتن تحت هیچ شرایطی نمیشه واقعا نمیدونم از عمد این کار را کرده بوند یا نه یک درس بود به اسم طراحی 5 که جبرانی بود اومده بودند این درس را در روزهای دوشنبه و سه شنبه گذاشته بودند ولی خلاصه تمام ارزوهای من به باد رفت ومجبور شدم از اونجا انصراف بدم نمیدونم کار خوبی کردم یا نه ولی حالا از شما میپرسم به نظرتون کار خوبی کردم یا نه

به نظر من که نباید زود تصمیم می گرفتید ، چون معمولا شروع ترم خیلی سخت گرفته میشه ولی کم کم کلاسا جابه جا میشن و استادا راحت تر با دانشجو ها و زمان بندیشون هماهنگ می شن . شما هم به شغلتون می رسیدید و هم به درستون .
الان هم امیدواریم که سال آینده در رشته ای که علاقه دارید در بهترین دانشگاه قبول بشید .
زمانی که یک نفر یه تاپیک کمک و سوال میزنه در صورتی که می تونید کمکش کنید پاسخ بدید . اگر هم باهاش مشکلی دارید پیام خصوصی بهتره . 6868
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، mehman
سلام منم بالاخره امروز برگشتم و ذوباره ثبت نام کردم هفته قبل 9 واحد به من دادند اونم تو 4 روز که مجبور به انصراف شدم این هقته که برگشتم و دوباره ثبت ناتم کردم بهم 11 واحد دادند اونم تو دو روز خدا خیرشون بده مسولاش خیلی با هام همکاری کردند تا اینجوری بشه از شما دوستان هم به خاطر نظر خواهیتون متشکرم و دیگه با اجازتون این تاپیک را میبندیم

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 992 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Zohreh javadi
  دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,939 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mona323
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,346 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,159 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hector
  طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,703 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: فولدینگ
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,741 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شهر از ديدگاه شاعران: ماراویا 0 1,130 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: ماراویا
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,985 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
  10 تا از بدترین شهر های دنیا ماراویا 0 1,283 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۵۳ عصر
  ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,307 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان