امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند
سلام. این اتفاق خوب که بالاخره بعد از یکسال من در شهرداری استخدام شدم برای خودم بسیار خوشایند بود. و چون می دونم شهرسازان زیادی مثل من منتظر رخداد چنین اتفاقاتی در شهرداری ها هستند لازم دونستم به همه دوستان این خبر خوب رو بدم.
آزمون شهرداری های خراسان شمالی به همراه 3 استان دیگه، 22 مهر ماه سال 1390 برگذار شد. و در تاریخ 1 آبان 1391، یعنی دقیقاً 1 سال و 8 روز بعد نیروهای خودش رو استخدام کرد.
بله من از 1 آبان در شهرداری مشغول به کار شدم. بدون هیچ پارتی بازی و بدون هیچ تقلبی.
باورش کمی سخته، اما بالاخره اتفاق افتاد.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، روجا ، elham90 ، shokri ، alireza ، Sadeghpour ، aramo ، FaTyJo0oN ، arvik ، 8700113
(۱۳۹۱-۸-۵، ۱۲:۳۱ عصر)parasto_gh نوشته است: سلام. این اتفاق خوب که بالاخره بعد از یکسال من در شهرداری استخدام شدم برای خودم بسیار خوشایند بود. و چون می دونم شهرسازان زیادی مثل من منتظر رخداد چنین اتفاقاتی در شهرداری ها هستند لازم دونستم به همه دوستان این خبر خوب رو بدم.
آزمون شهرداری های خراسان شمالی به همراه 3 اتان دیگه، 22 مهر ماه سال 1390 برگذار شد. و در تاریخ 1 آبان 1391، یعنی دقیقاً 1 سال و 8 روز بعد نیروهای خودش رو استخدام کرد.
بله من از 1 آبان در شهرداری مشغول به کار شدم. بدون هیچ پارتی بازی و بدون هیچ تقلبی.

خیلی تبریک پرستو جان .113 شهرداری مشهدم یکی از بچه های عمران بجنورد قبول شده امیدوارم موفق باشی و بقیمونم بلاخره یه جا استخدام شیم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh
    (۱۳۹۱-۸-۵، ۱۲:۳۱ عصر)parasto_gh نوشته است: سلام. این اتفاق خوب که بالاخره بعد از یکسال من در شهرداری استخدام شدم برای خودم بسیار خوشایند بود. و چون می دونم شهرسازان زیادی مثل من منتظر رخداد چنین اتفاقاتی در شهرداری ها هستند لازم دونستم به همه دوستان این خبر خوب رو بدم.
    آزمون شهرداری های خراسان شمالی به همراه 3 اتان دیگه، 22 مهر ماه سال 1390 برگذار شد. و در تاریخ 1 آبان 1391، یعنی دقیقاً 1 سال و 8 روز بعد نیروهای خودش رو استخدام کرد.

چه خبر خوبی ، تبریک میگم خانوم مهندس . خیلی خوشحال شدم . امیـــــدوارم در بقیه استان ها هم همچین اتفاقی خوبی بیافته .1
    آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
     سپاس شده توسط روجا ، parasto_gh

تبریک میگم مهندس، ایشالا تو کارتون موفق باشین 113کاش نتایج استخدامی استانداری رو هم زودتر بزنن ما هم بریم سرکار42
    آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
    ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh ، .Utopia
    سلام
    نتیجه زحماتتون را گرفتید و بهتون تبریک میگوییم.
    شاید قسمتی از این موفقیت کمک شما در سایت به اعضا بود
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh
    سلام خانم مهندس قلي زاده
    منم اين موفقيت رو بهتون تبريك مي گم و اميدوارم هميشه و در تمام مراحل زندگيتون موفق باشيد.......راستي ...توي همون پست كارشناس شهرسازي مشغول شديد يا پست ديگه اي؟ اگه جزئيات مراحل گزينش و ... رو هم بگيد فكر مي كنم بهتر باشه و كمكي كرده باشيد به بعضيا ...........بازم موفق باشيد .......
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh
    از همه دوستان عزیزم ممنون، واقعاً نسبت به من لطف دارید. ممنون مهندس دهقان من که در مقابل خوبی های شما کاری نکردم.
    در مورد جزئیات گزینش مهندس صادقپور پرسیدن:
    من همونطور که گفتم 22 مهر ماه 90 آزمون دادم که فکر کنم همه دوستان به طور کامل از نحوه برگذاری آزمون مطلع هستند.
    حدوداً بهمن ماه بود که نتایج روی سایت اومد.
    اوایل اسفند از دفتر امور شهری به ما زنگ زدن و مدارک اولیه، مثل مدرک دانشگاه، شناسنامه، کارت ملی، عکس و... خواستن
    اواخر اردیبهشت 91 از گزینش استانداری تماس گرفتن و باز یه سری مدارک علمی خواستن و یه سری هم فرم برای معرف های گزینش و ... رو پر کردیم
    نکته قابل توجه اینکه ، در این فرآیند فقط نفرات اصلی رو گزینش می کنن و نفرات ذخیره مورد هیچ گونه مصاحبه و گزینشی قرار نگرفتند و این خوب بود
    بعد از این اومدن و تحقیقات لازم رو از محل سکونت انجام دادن
    که این تحقیقات شامل، داشتن حجاب، به جا آوردن اعمال دینی، شرکت در نماز جمعه، شرکت در تظاهرات و ... بود.
    بعد اوایل مرداد ماه هم دعوت به مصاحبه گزینش شدم، که مصاحبه کاملاً عقیدتی، دینی و تا حدودی سیاسی بود
    من یه کتاب قدیمی داشتم به اسم (احکام برای پسران (سطح متوسط)) خوندن این کتاب خیلی کمکم کرد و وقتی که مسئول گزینش از من سوال می پرسید احساس کردم که داره خط به خط این کتاب رو از من می پرسه و من با اعتماد به نفس به تمام سوالات پاسخ دادم. نویسنده این کتاب عالی محمد حسین فلاح زاده است . به همه دوستان که برای گزینش هر اداره ای منبع می خوان این کتاب رو معرفی می کنم، باورتون نمیشه چه قدر خوبه.
    غیر از این کتاب هم سوالاتی در مورد مسائل سیاسی روز و ... پرسیدن.
    اوایل مهر ماه هم که تماس گرفتن و گفتن من در گزینش قبول شدم و پروندم برای خوردن ابلاغ به دفتر امور شهری رفته
    اواخر مهر ماه هم که ابلاغ من به شهرداری رسید.
    و .....
    اما در مورد کار در شهرداری. یه کم مشکل هست.
    اولاً اینکه سطح تحصیلات کارمندا به طور کلی پایینه و این اوضاع رو بد کرده
    کارمندا فکر می کنن قراره با ورود ما جایگاهشون متزلزل شه و این باعث میشه که سنگ اندازی زیادی کنن
    بهت کارهای سطح پایین می دن که نتونی خودت رو نشون بدی، گاهی هم اصلاً بهت کار نمی دن که کلاً بیکار باشی و خسته بشی از این بیکاری
    باهات رفتار خوبی ندارن
    فرق رشته شهرسازی رو با عمران و معماری نمی فهمن و هرچه قدر براشون توضیح می دی آخرش برات از کارشناسی ساختمان و پلان و نقشه و نمای ساختمان حرف می زنن.
    کارهای مهم و حساس رو اصلاً بهت یاد نمی دن
    و در کل کارگروه های مناسبی که کارها رو در شهرداری طبقه بندی کنه وجود نداره
    به شیوه های خیلی قدیمی کار می کنن
    کلاً اولش که وارد شهرداری میشی خیلی جا می خوری و اصلاً و به هیچ عنوان از تخصص های اصلی که در طی سالها درس خوندن تو دانشگاه بدست میاری استفاده ای نمیشه.
    من که رفتم بهم گفتن یا باید بری قسمت صدور پروانه و پایان کار که همتون می دونید تخصصی نمی خواد
    یا باید بری کارشناسی و بازدید از خونه های مردم که متر کشی و یا نقشه برداری کنی، که باز هم برای رشته شهرسازی زیاد مهم نیست.
    یه مقدار کنار اومدن با این اوضاع سخته.

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، aramo ، روجا ، alireza ، elham90 ، shokri ، FaTyJo0oN ، arvik ، 8700113
    بهتون تبریک می گم امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید مطالب شمارو هم خوندم خیلی خوب بود شهرداری همینطوره البته در آینده چیزهای زیادی در مورد نحوه کار در شهرداری یاد می گیری تجربه خوبیه، از لحاظ اینکه ممکن کسی حرفتونو نفهمه زیاد تعجب نکن کسایی هستند در شهرداری که دارای تخصص خوبی بودند ولی وقتی وارد شدند و اوضاع رو دیدند خودشون رو به ندانم کاری زدند سیستم شهرداری همینه اما در مجموع خیلی خوشحال شدم بازم بهتون تبریک می گم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط روجا ، parasto_gh
    ممنون مهندس aramo، دقیقاً شما به نکته مهمی اشاره کردید. راستی شما در شهرداری کار کردید؟

پاسخ
    سلاممن هم از طرف تمام دانشجویان ئانشگاه پیام نور بهتون تبریک میگم و همینطور از تموم زحماتی که برای ما کشیدین بسیار ممنونم امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشین.
    آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه MHAKBARI 14 17,230 ۱۳۹۴-۱۱-۲، ۰۵:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: jamill
    Rainbow نتايج آزمون استخدامي تيرماه 92 شهرداريهاي 8 استان اعلام شد .Utopia 0 14,537 ۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۴:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: .Utopia
      استخدام استانداریها سال 91 (دستگاههای اجرایی استانها) aramo 22 13,498 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: deltaban
      اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها .Utopia 30 15,905 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۰ صبح
    آخرین ارسال: deltaban
      دو کتاب خوب احکام برای مصاحبه و آزمون استخدامی aramo 0 20,209 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۷:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: aramo
      **جزوه مهم قانون شهرداری برای آزمون شهرداری ها** aramo 0 3,563 ۱۳۹۱-۷-۲۳، ۰۸:۱۷ عصر
      شروع ثبت نام استخدام شهرداری کشور سال ۹۱ FaTyJo0oN 5 4,183 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      کیا آزمون استانداری شرکت کردند؟ aramo 11 7,622 ۱۳۹۱-۵-۳، ۰۷:۳۱ عصر
    Rainbow سامانه شکایت به نتایج آزمون استخدامی شهرداریها niloofar83 6 5,707 ۱۳۹۱-۴-۲، ۱۰:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: niloofar83
    Star قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر 90) الان سرکارند؟ niloofar83 7 6,639 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۷:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان