ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
اموزش مدل anp در نرم افزار سوپر دسیژن؟
سلام **ی اموزش نرم افزار super decision رو برای تحلیل با مدل anp داره؟!از وارد کردن اطلاعات تا تحلیل؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90
2
RE: اموزش مدل anp در نرم افزار سوپر دسیژن؟
سلام

لینک های زیر را پیگیری کنید:

نرم افزار Super Decisions برای تحلیل AHP و ANP

آموزش اول) مقایسه دودویی در نرم افزار Super Decisions

آموزش دوم) ساخت سلسله مراتب سه سطحی در نرم افزار Super Decisions

آموزش سوم) از AHP به ANP در نرم افزار Super Decisions
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: soheilarch ، sajjad21 ، haydariyan ، roshan241
3
قسمتی از توضیحات موجود در آموزش :

مدل سلسله مراتبی (AHP) خوشه هدف دارد اما مدل شبکه ای (ANP) یک خوشه معیار و یک خوشه گزینه دارد و هیچ خوشه هدفی ندارد.
  • تعییین اولویت معیارها

در AHP شخص به این سوال پاسخ می دهد که: معیار ۱ در مقایسه با معیار ۲ با توجه به هدف چه اهمیتی دارد؟

در ANP معیارها با پرسیدن میزان اهمیت آنها در گزینه ها، اولویت بندی می شوند. در این حالت چون گزینه واقعی و در دسترس ماست، راحت تر می توانیم به این پرسش پاسخ دهیم.
  • چرا نتایج در دو مدل متفاوت است؟

در AHP – کاربر به صورت سلسله مراتبی عمل می کند و مقایسه ها را از بالا به پایین انجام می دهد. در این حالت به خود گزینه ها توجهی نمی شود و همین عامل است که ممکن است باعث اغراق در اهمیت یک معیار شود.

در ANP – کاربر از طریق مقایسه بازخوردها می آموزد که اولویت یک معیار آنچنان که به نظر می رسد بالا نیست و ممکن است معیار دیگری وزن بالاتری بگیرد.
  • وابستگی درونی و بیرونی

وابستگی بیرونی – گره مادر و گره هایی که بایستی با هم مقایسه شوند در خوشه های متفاوت قرار دارند. در این حالت یک ارتباط بین خوشه گره مادر به سمت خوشه دیگر برقرار می شود.

وابستگی درونی – گره مادر و گره هایی که بایستی با هم مقایسه شوند در خوشه ی**ان قرار دارند. در این حالت خوشه به خودش مرتبط می شود و یک حلقه پدیدار می شود.

مشاهده و دانلود آموزش :

.zip   Adobe_Flash_Player_v10.zip (اندازه: 3.1 MB / تعداد دفعات دریافت: 401)
.rar   Super_Decisions_Tutorial_3.rar (اندازه: 1.04 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,573)

آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
 سپاس شده توسط: haydariyan ، AliReza ، soheilarch ، roshan241
4
مهندس smsyazdan در سایت آپلود میکردید بهتر نبود

آخرین ارسال های من :
5
(1392-10-29، 04:00 عصر)زمردیان نوشته است:  مهندس smsyazdan در سایت آپلود میکردید بهتر نبود

فایلی که مهندس

[b]Maravia
[/b] گذاشتن همون فایل مهندس smsyazdan
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
Follow your dreams  and  never  never never give up

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  من نرم افزار gis رو حدود دو سال پیش خریدم الان پیغام میده که منقضی شده AliReza 551 1393-11-30، 08:19 عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  میخاستم بپرسم شما با نرم افزار متلب و مدلهایی که با این نرم افزار کار میکنن آشنایی دا AliReza 516 1393-3-8، 02:33 صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آخرین ارسال های انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  رفتار محیطی 50 دقیقه‌ی پیش تلگرام1 تلگرام1 طرح،پروژه،نقشه
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز 1 ساعت پیش AliReza AliReza مشاوره کنکور
  مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 1 ساعت پیش mahshid -jm AliReza مشاوره کنکور
  عضوگیری کارگروه اسکیس طراحی شهری 95 شروع شد 1 ساعت پیش AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
  شهر نو پایدار 1 ساعت پیش تلگرام1 تلگرام1 طرح،پروژه،نقشه
  دانلود کتاب بسیار ارزشمند فرهنگ شهرها نوشته مامفورد با فورمت word 3 ساعت پیش yaser seraj Mohad تحقیقات ،جزوات(فروشگاه)
  پایان نامه مبلمان شهری دیروز mkamzm AliReza پایان نامه شهرسازی(برنامه ریزی شهری و ...
  عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  کاشان دیروز godonly. godonly. درخواست نقشه
  غیر رایگان  جزوه روشهای برنامه ریزی شهری 11-15 ماراویا wimifire تحقیقات ،جزوات(فروشگاه)
  بسته آموزشی 11-15 faribayekta faribayekta سوالات
  شرط سنی برای استخدام هیأت علمی/ حداکثر سن ۴۵ سال 11-14 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
  ضوابط مبلمان شهری 11-14 تلگرام1 تلگرام1 مقالات
  مقاله  مکانیابی مبلمان شهری با استفاده از GIS 11-14 تلگرام1 تلگرام1 مقالات
  درخواست رایگان  درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری... 11-14 Zohreh javadi Zohreh javadi تالار گفتگوی آزاد شهرسازی و معماری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
[-]
جستجو
جستجوی گوگل