[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
اموزش مدل anp در نرم افزار سوپر دسیژن؟
سلام کسی اموزش نرم افزار super decision رو برای تحلیل با مدل anp داره؟!از وارد کردن اطلاعات تا تحلیل؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90
2
RE: اموزش مدل anp در نرم افزار سوپر دسیژن؟
سلام

لینک های زیر را پیگیری کنید:

آخرین ارسال های من :

////// ///// ////////
 سپاس شده توسط: soheilarch ، sajjad21 ، haydariyan ، roshan241
3
قسمتی از توضیحات موجود در آموزش :

مدل سلسله مراتبی (AHP) خوشه هدف دارد اما مدل شبکه ای (ANP) یک خوشه معیار و یک خوشه گزینه دارد و هیچ خوشه هدفی ندارد.
  • تعییین اولویت معیارها

در AHP شخص به این سوال پاسخ می دهد که: معیار ۱ در مقایسه با معیار ۲ با توجه به هدف چه اهمیتی دارد؟

در ANP معیارها با پرسیدن میزان اهمیت آنها در گزینه ها، اولویت بندی می شوند. در این حالت چون گزینه واقعی و در دسترس ماست، راحت تر می توانیم به این پرسش پاسخ دهیم.
  • چرا نتایج در دو مدل متفاوت است؟

در AHP – کاربر به صورت سلسله مراتبی عمل می کند و مقایسه ها را از بالا به پایین انجام می دهد. در این حالت به خود گزینه ها توجهی نمی شود و همین عامل است که ممکن است باعث اغراق در اهمیت یک معیار شود.

در ANP – کاربر از طریق مقایسه بازخوردها می آموزد که اولویت یک معیار آنچنان که به نظر می رسد بالا نیست و ممکن است معیار دیگری وزن بالاتری بگیرد.
  • وابستگی درونی و بیرونی

وابستگی بیرونی – گره مادر و گره هایی که بایستی با هم مقایسه شوند در خوشه های متفاوت قرار دارند. در این حالت یک ارتباط بین خوشه گره مادر به سمت خوشه دیگر برقرار می شود.

وابستگی درونی – گره مادر و گره هایی که بایستی با هم مقایسه شوند در خوشه یکسان قرار دارند. در این حالت خوشه به خودش مرتبط می شود و یک حلقه پدیدار می شود.

مشاهده و دانلود آموزش :

.zip   Adobe_Flash_Player_v10.zip (اندازه: 3.1 MB / تعداد دفعات دریافت: 302)
.rar   Super_Decisions_Tutorial_3.rar (اندازه: 1.04 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,398)

آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
 سپاس شده توسط: haydariyan ، AliReza ، soheilarch ، roshan241
4
مهندس smsyazdan در سایت آپلود میکردید بهتر نبود

آخرین ارسال های من :
5
(1392-10-29، 04:00 عصر)زمردیان نوشته است: مهندس smsyazdan در سایت آپلود میکردید بهتر نبود

فایلی که مهندس

[b] [/b] گذاشتن همون فایل مهندس smsyazdan
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
اگر می خواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  من نرم افزار gis رو حدود دو سال پیش خریدم الان پیغام میده که منقضی شده AliReza 445 1393-11-30، 08:19 عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  میخاستم بپرسم شما با نرم افزار متلب و مدلهایی که با این نرم افزار کار میکنن آشنایی دا AliReza 403 1393-3-8، 02:33 صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
آخرین ارسال های انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUCAE با کارگاه ه... 6 ساعت پیش engurb engurb تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  فراخوان مقاله کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUC... 6 ساعت پیش engurb engurb تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  وظایف و اختیارات شهرداری 9 ساعت پیش sgc sgc مدیریت شهری
  موج نرم افزارهای جدید گوشی‌های هوشمند، مسلماً دوچرخه سواری را آسان می‌گردان... 9 ساعت پیش sgc sgc مدیریت شهری
  پروژه آمار در شهرسازی دیروز U.D.SG سیدمحمد طرح،پروژه،نقشه
  مشاوره طراحی  تحليل فضاهاي شهري-فلاح دوست-رتبه ٥٩سال ٩٣ دیروز m.fallahdoust mahdi.j مشاوره کنکور
  مشاوره برنامه ریزی  مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور دیروز mahshid -jm payam_km مشاوره کنکور
  درخواست دانلود مقاله دیروز moni_utopia haydariyan دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
  مشاوره برنامه ریزی  برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 دیروز A.pourvahedi payam_km مشاوره کنکور
  مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... دیروز mahshid -jm payam_km مشاوره کنکور
  مشاوره طراحی  برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز دیروز m.fallahdoust shermi مشاوره کنکور
  مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی 5-7 AliReza meysam rezaei مشاوره کنکور
  کسی طرح تفصیلی شهر اصفهان رو نداره؟ 5-7 AliReza apso92 درخواست طرح جامع
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن 5-7 AliReza ایلیا مشاوره کنکور
  درخواست رایگان  سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر ک... 5-7 imanataei imanataei درخواست مقاله
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
[-]
تبلیغات
جستجو
جستجوی گوگل