امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد91<<برنامه ریزی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
منم با 52 روزانه منطقه ای علم و صنعت

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    (۱۳۹۱-۶-۱۲، ۱۰:۴۸ صبح)farin00 نوشته است:
    [highlight=#efefef]من رتبم شده بود 850 تقریبا[/highlight]

[highlight=#efefef]ولی دانشگاه امام رضا غیرانتفاعی قبول شدم[/highlight]

[highlight=#efefef]منتظر آزادم[/highlight]

[تصویر:  65.gif]
    [highlight=#efefef]به نظرتون ارزش داره اگه آزاد قبول نشم , اینو برم؟[/highlight]

[highlight=#efefef]چون حوصله خوندن ندارم[/highlight]
    7

سلام ، تبریک میگم. من اگر جای شما بودم مجازی - دانشگاه امام رضا(ع) می رفتم . فرصت خوبی برای اشتغال همزمان با تحصیل داره. و کلا یقین دارم کلاس های مجازی در آینده ی نه چندان دور بسیار رونق بیشتری خواهند گرفت .
    به نظرم هزینه های روزانه ی شهرستان دست کمی از هزینه غیر انتفاعی مجازی نخواهد داشت ، اونهم در این وضعیت بالا بودن قیمت ها.... و هم چنین آرامش روانی دور نبودن از خانه، بسیار در بالا بردن کیفیت ادامه تحصیلتون اثرگذار خواهد بود.
    موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط farin00 ، nazanin.gh ، 0RKIDEH
    سلام هنر تهران با ازاد علوم تحقیقات
    آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 16,319 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: حدیث گلی
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,916 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,451 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,040 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,624 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,082 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,894 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,709 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,546 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,443 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان