امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل تکرار 15 سوال زبان سال قبل در کنکور طراحی شهری چه بود؟
(۱۳۹۱-۱۱-۲۱، ۰۶:۱۵ عصر)نیلوفر1990 نوشته است: شما بدون اینکه بدونی قضاوت نکن .مشکل من نیس که کسی نخونده در ضمن محض اطلاعتون من تافل دارم پس بهتره بدونید کی بیسواده! واس من فرقی نداشت اگه تکراری نبود در هر صورت بالا میزدم.شما بهتره کوتاهی خودتونو ردن دیگری نندازید . ما اینجاییم تا در مورد سوالات بحث کنیم بهتره احترام همو نگه داریم !

اوه نمی دونم چرا همه یهو مدرک تافل دار می شن 7 حالا که اینطوره منم ایلتس دارم 26
در ضمن آدم زمانی که بی احترامی ببینه بی احترامی می کنه ...

من بی صبرانه منتظر اعلام نتایج می مونم خیلی دوس دارم بدونم درصد زبانتون چند خواهد شد چون اگه تافل داشته باشید حتما بایستی بالای 80 درصد بزنی چون متد کنکور ما تافله 113

درضمن از اولش توی این تاپیک انگشت اتهامی به سمت شما دراز نبود و مخاطب طراح سوال بودن ..اما شما خودتون، با اظهار نظرتون باعث تحریک بچه ها و این واکنش ها شدید پس اگر توهینی بوده مسببش خودتون بودید 1

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دلیل تکرار 15 سوال زبان سال قبل در کنکور طراحی شهری چه بود؟ - توسط NeGaRiii - ۱۳۹۱-۱۱-۲۱، ۰۹:۲۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,002 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,258 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,347 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,295 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,164 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,518 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,714 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,594 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,576 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان