امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواسته ی ما حذف 15 سوال تکراری زبان تخصصی از مجموعه سوالات طراحی شهری
akhe 26 darsad chie ke hagh bekhad zaye beshe.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۸:۳۸ عصر)golkar123 نوشته است: akhe 26 darsad chie ke hagh bekhad zaye beshe.

حالا اگه راست میگی بگو خودت چند زدی ببینیم چند مرده حلاجی؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      man 54%

پاسخ
      26سلام مهندسین گرامی

به نظر من تلاشتون رو کنید ولی با شناختی که از سازمان سنجش پیدا کردیم احتمال حذف کردن سوالا ( چه تکراری ها و چه سوالات اشتباه ) خیلی پایینه....
      چه حذف کنن و چه حذف نکنن حق عده ای ضایع میشه....ولی خوب نمی شه کاریش کرد
      دوستان عزیز قرار نیست تو مسیر گرفتن حق به بقیه توهین کنیم.... تو این رشته اینقد درصدا به هم نزدیک که حتی 1% هم ارزش داره. همون قدر که 1% واسه کنکور ارزش داره دوستی هامونم مهمه....گرفتنه این 1% ها دست ما نیست...دست سازمان سنجشه!!! ولی این صمیمیتا دست ماست...این حرمتایی که وجود داره دست ماست نزاریم شکسته شه...
      دوستایی که اعتراض دارن از مراجع مربوطه پیگیری کنن.... ولی خواهشا دیگه به هم دیگه توهین نکنین1
      آخرین ارسال های من :

خدایا:
      مرا ببخش ،  
      به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
      و خانه تو نبود....!!!!
      63
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness ، Saeedm ، alireza
      استدلال شما از اساس اشتباهه.اول اینکه اگه تکراری بوده برا همه بوده پس بین اونایی که خوندن و زدن هیچ تغییر محسوسی وجود نخواهد داشت.دوماً فرق اونی که خوب خونده با اونی که معمولی خونده همینجا مشخص میشه.پس یعنی یه غیر تکراریها یه سوالهایی رو زده که بقیه نزدن.بعدشم هرسال تو کنکور سوال تکراری داریم اونی که خوب میخونه باید حساب اینجا رو میکرد و تستهای سال های قبل رو میخوند.خودتونو خسته نکنین چون اصلا حذف نمیکنن.امیدوارم موفق باشین

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Saeedm
      انصافتون کجا رفته.به این فک نکنید که همه مثه خودتون امکانات دارن و می تونن براحتی سوالای کنکور رو دانلود کنن یا بخرن.یه کم با وجدانتون خلوت کنین

پاسخ
      عزیزم من قصد ناراحت کردن شما رو ندارم.باور کنین.من اصلا طراحی شهری نیستم.من میدونم که سازمان سنجش چیزی به نام اعتراض نداره.بعدشم شما دلایل منو یه بار منطقی بخونین تا مطمئن بشین که من قصد بدی ندارم.به خدا منم میخوام که کسی حقش ضایع نشه و شما هم به حقتون برسین.منم برا شما آرزوی موفقیت میکنم.امیدوارم موفق باشین

پاسخ
      be nazaram hazf shodan chareye kar nist,man khodamaz avalin kasayi boodam ke goftam eteraz konim,hazf kardan ham haghe bazia khorde mishe,nazare man az hamoon aval in bood ke zaribesho 1konan,injori yekam tasiresh kamtar mishe va aghelane tarin kare,ta inke gazfesh konan

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        asan FARZ o bezarid sazman sanjesh eshteba karde va inkar sahvan anjam shode!!!be lakhare ma bayad ye eghdami bokonim ya na?!!hata age be natijeyi narese,

پاسخ
        این بهونه دوستان عزیزی هست که سوالای سالهای قبل رو کار نکرده بودند. من خودم چون زبان خیلی برام مهم بود ریدینگ های سال 83 تا 91رو کار کردم و تحلیل کردم و خیلی روش وقت گذاشتم. هر چند که اینجور سوال طرح کردن غیر منصفانه یا غیر استاندارد بوده ، اما برای کسی که زبان براش مهم بوده و خوب کار کرده خوبه.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط Saeedm

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,000 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
          آخرین ارسال: mamamama
            چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,257 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
          آخرین ارسال: mtr6510
            سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,346 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,295 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
            دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,163 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,516 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
          آخرین ارسال: shivashf
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,712 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
          آخرین ارسال: udesigner
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
          آخرین ارسال: payam_km
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,592 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: rikhtehgaran
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,574 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان