امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 طراحی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
سلام من ب تازگی عضو انجمن شهرسازی بیرجند شدم و میخواستم از شما و دوستان کمک بگیرم. لطفا یکم منو در اول کار راهنمایی کنید ک واسه بهتر شدن رشته شهرسازی و دانشگامون چ کاراریی بکنیم؟ لطفا هر چی ب ذهنتون میرسه دریغ نکنید ممنون
در ضمن دانشگاه ما سه ورودی بیشتر نداره لطفا جابتون رو ب ایمیلم بفرستین:
ebrahimghasemi30@yahoo.com

salam . man be tazegi ozve anjomane shahrsazi daneshgahe birjand shodam .va mikhastam az shoma va doostatooon komak begiram. lotfan yekam mano dar avale kar rahnemaei konid ke vase behtar shodan reshte shahrsazi va daneshgahemooon che karaei bekonim? lotfan harchi be zehnetooon mirese darigh nakonid.mamnooon.zemnan daneshgahe ma 3 ta vorooodi bishtar nadare. lotfan javabetooono be mailam befrestin.
ebrahimghasemi30@yahoo.com

دوستان لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید تا در جستجوها بشه مطالب رو دریافت کرد و در ارسال پست های خودتون دقت کنید در جای مناسب خودش باشه این دوستمون جای مناسب رو برای سوالشون انتخاب نکردن لطفا در اینجا هم پاسخ هم داده نشه
با تشکر...
(Elham90)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام خدمت شما آقاي مهندس. من مهندسي شهرسازي خوندم و الان هم دارم براي طراحي شهري ميخونم. از اواسط مرداد شروع كردم و خيلي سبك تا اوايل شهريور و از اول شهريور خيلي جدي وقت گذاشتم و درس خوندم. با لايتنر پيش رفتم و سعي كردم هرچي نكته ممكنه باشه حفظ كنم و خدا رو شكر خوب پيش رفتم. طبق برنامه از فردا كه ميشه اول هفته، پنج هفته ديگه تا كنكور وقت دارم كه اختصاص داده بودم همشو به تست و مرور و جبراني و اگر نهايتا كتاب جديدي به دستم رسيد. اما الان ميبينم كه اين زمان خيلي خيلي ارزشمندتره كه همشو بخوام تست بزنم و مرور كنم، ممكنه خسته بشم و يهو بگم كافيه ، ول كنم. حالا كه در چنين وضعيتي هستم، خيلي دلم ميخواد راهنماييم كنيد كه بهترين حالت استفاده از اين 5هفته ارزشمند چطوري ميتونه اتفاق بيافته. من كتاباي اصلي رو خوندم. شايد دو تا سه مورد هست كه گيرم نيومده و بايد برم خريداري كنم. ممنون ميشم كمكم كنيد.
    ممكنه با اين اوصاف، هرچند من سال اول اولمه ميخوام كنكور بدم، بتونم رتبه تك رقمي بيارم؟[تصویر:  5.gif]

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با ســـــــــــــــــــــــــــــــلام و خســـــــــــــــــــــــــــــــــته نباشید خدمت شما

من گرایش طراحی شهری رو مجاز شدم می خاستم بپرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم منابعی ک برای مرحله دوم پیشنهاد میکنید چیه؟.

خواهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش میکنم جوابه سوامو بدید سردرگمم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۸:۰۷ عصر)neda_s1991 نوشته است:
        با ســـــــــــــــــــــــــــــــلام و خســـــــــــــــــــــــــــــــــته نباشید خدمت شما

من گرایش طراحی شهری رو مجاز شدم می خاستم بپرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم منابعی ک برای مرحله دوم پیشنهاد میکنید چیه؟.

خواهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش میکنم جوابه سوامو بدید سردرگمم

سلام مهندس. کارگروه طراحی شهری در سایت اسکیس چند ماهی میشه که فعالیت خودش رو شروع کرده: http://eskis.ir/shahrsazi/ سوالات خودتون رو اونجا مطرح کنید، دوستان پاسخگو خواهند بود.
        آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,748 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,462 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,449 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,030 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,616 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,884 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,700 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,530 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,432 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان