امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس آموزش GIS>>>> نصب نرم افزار
دوستانی که برای کلاس آموزش GIS ثبت نام کرده بودند نرم افزار رو نصب کردند و آماده آموزش هستند؟اگر مشکلی دارید امروز آخرین فرصت برای گزارش مشکلاتتون هست...
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۲، ۱۲:۲۳ عصر)sas.mmt نوشته است: دوستانی که برای کلاس آموزش GIS ثبت نام کرده بودند نرم افزار رو نصب کردند و آماده آموزش هستند؟اگر مشکلی دارید امروز آخرین فرصت برای گزارش مشکلاتتون هست...

من حاضرم مهندس نصبم کردم برنامه رو

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt
ما اماده فاز دوم کلاس هستیم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt
26 کسی هست که 10 رو نصب کرده باشه؟ واسه من ارور میده
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۸، ۰۴:۱۱ عصر)sas.mmt نوشته است: دوستان تا آخر هفته فرصت دارن تا نرم افزار رو نصب کنن و اگر مشکلی دارن حل کنن که از هفته آینده آموزش شروع میشه...
مهندس ما کماکان منتظر هستیم26
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۹:۲۱ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۸، ۰۴:۱۱ عصر)sas.mmt نوشته است: دوستان تا آخر هفته فرصت دارن تا نرم افزار رو نصب کنن و اگر مشکلی دارن حل کنن که از هفته آینده آموزش شروع میشه...
مهندس ما کماکان منتظر هستیم26
مهندس sas.mmt از همه ی دوستان عذرخواهی کردن برای اینکه نتونستن امروز حاضر بشن تو سایت برای برگزاری جلسه و رفع مشکلات دوستان.گویا اینترنت ایشون مشکل پیدا کرده،امیدواریم که به زودی زود،این مشکل رفع بشه.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
ممنون از مهندس brightness خوشبختانه فعلا مشکلم حل شده..ولی نمیدونم مهندس ایلیا منتظر چی هستین؟ :) آموزش جلسه اول قرار داده شده و اگر دوستان مشکل یا سوالی داشته باشند تو تاپیک میتونن بپرسن تا حل بشه...

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا
(۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۹:۳۳ عصر)sas.mmt نوشته است: ممنون از مهندس brightness خوشبختانه فعلا مشکلم حل شده..ولی نمیدونم مهندس ایلیا منتظر چی هستین؟ :) آموزش جلسه اول قرار داده شده و اگر دوستان مشکل یا سوالی داشته باشند تو تاپیک میتونن بپرسن تا حل بشه...
خداروشکر که حل شده مشکلتون
ما منتظر حضور سبز شما بودیم که بحمدلله حاصل شد

پاسخ
مهندس sas.mmt26
من قبلا GIS10 رو نصب می کردم ارور نمی داد... الان قسمت آخر وارد کردن اسم PC ارور میده... GIS9.3 رو هم امتحان کردم local host ارور داد26 یخوام دوباره نصب کنم همین که برنامه رو دیلیت کنم کافیه یا این باید ویندوز رو عوض کنم؟؟7

پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt
(۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۲:۱۴ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: مهندس sas.mmt26
من قبلا GIS10 رو نصب می کردم ارور نمی داد... الان قسمت آخر وارد کردن اسم PC ارور میده... GIS9.3 رو هم امتحان کردم local host ارور داد26 یخوام دوباره نصب کنم همین که برنامه رو دیلیت کنم کافیه یا این باید ویندوز رو عوض کنم؟؟7
ویندوزتون اکس پی هست یا سون؟
ابتدا برنامه رو کامل uninstall کنید. بعد لایسنس رو هم همینطور. توجه اینکه ممکنه پاک شدن لایسنس حتی تا نیم ساعت طول بکشه! در تمام مدت باید صبر کنید تا کامل پاک بشه لایسنس( نشونش اینه تا وقتی کامل پاک نشده، ویندوز اجازه پاک کردن برنامه دیگه ای رو از داخل کنترل پنل بهتون نمیده). بعد که پاک شد، ریستارت کنید. سپس مجدد برنامه رو نصب کنید. اگر باز ارور داد بگید تا یک روش اخری رو هم بگم اگر اون هم نشد احتمالا مجدد مجبور هستید ویندوز نصب کنید. البته قاعده کلی اینه وقتی 10 نصب بشه رو سیستم، دیگه 9.3 نصب نیمشه، ولی یه کارهایی میشه کرد که این بشه. حالا امتحان کنید ببینید جواب میده یا خیر
فقط نکته اینکه در تمام مراحل نصب( 9.3، برای 10 امتحان نکردم) نباید سیستم رو ریست کنید چون با ریست کردن برای برخی سیستم ها، کرک به مشکل برمیخوره

پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt ، haydariyan ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جزوه آموزش نرم‌افزار ArcGIS 9.3 (تألیف: ناهید نعمتی) MHAKBARI 1 5,731 ۱۳۹۴-۶-۱۷، ۰۴:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دانلود نرم افزار ArcGis 10 Desktop MHAKBARI 3 7,726 ۱۳۹۴-۶-۹، ۰۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: creajeciodro
  آموزش کامل نرم افزار Gis ماراویا 1 6,112 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  جزوه آموزش كامل GIS MHAKBARI 3 3,688 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۲:۴۰ عصر
  جزوه آموزشی GIS haydariyan 1 2,810 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۱:۳۰ صبح
  آموزش gis shahryar 12 8,949 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۱:۰۳ صبح
  آسان ترین آموزش GIS maspory 3 3,225 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۱:۰۲ صبح
  آموزش انجام عملیات ریاضی در GIS yaser seraj 5 3,417 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۰:۳۱ صبح
  معرفی اعضای gis و چقدر gis میدونید از مبتدی تا حرفه ای alireza 0 570 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۲ عصر
  گام اول تا دهم یادگیری gis برای مبتدی ها-تهیه شده توسط سایت جی آی اس ایران شهرساز alireza 0 1,164 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان