امتیاز موضوع:
  • 180 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی کنکور ارشد طراحی شهری 91
از ریاضی خبری نیست

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من سال 88 ارشد دادم و رتبه ام 16 شد
    همینقدر بگم که خوندن تعداد زیادی کتاب ملاک نمی تونه باشه
    یه سری کتاب هست که باید حتما خونده شن
    مثلا کتابای توسلی البته نه اونایی که توضیح یه پروژه عملی هستند(مثل طراحی کارگر یا مرکز شهر تهران و اینا، این کتابا تو مرحله اسکیس بدردتون می خورن)
    کتابای پاکزاد
    فرایند طراحی شهری بحرینی
    معماری اسلامی پیرنیا
    سبک شناسی پیرنیا (البته این کتاب رودر حد اینکه فقط سبک ها رو یاد بگیرید بخونید)
    برای مباحث عمومی و تاریخ هم چندتا کتاب باید خونده شه مثل شار تا شهر و تاریخ شکل شهر (به غیر از فصول آخرش ولی ضمیمه ها فراموش نشه)
    کتاب برنامه ریزی شهری در ایران دهاقانی رو هم خیلی تعریف می کنن!
    در کل برای جبران کتابای نخونده در تمام مباحث هم جزوه رو پیشنهاد می کنم
    نکته دیگه اینکه من زبانم وضعش خوب بود، حداقل 40 تا 50 نفر می تونه رتبه رو جابجا کنه
    و گوش به زنگ مباحث جدید مطرح در شهرسازی و کتابای جدید الانتشار باشید
    در آخرم اینکه امیدوارم موفق باشین[تصویر:  1.gif]

یه چیز دیگه ام الان یادم افتاد
    گلکار هم جزو افرادیه که باید یه چندتا مقاله ازش بخونین
    یکیش تولد تا بلوغ طراحی شهریه
    کندوکاوی در تعریف طراحی شهری
    کیفیت های طراحی شهری
    می تونید اینارو از رو سایت مشاور نقش پیراوش دانلود کنید

پاسخ
     سپاس شده توسط mina91
    بدرخواست مکرر اعضا
    لطفا ارسال های مهم را خودتون بروز کنید یا سوال کنید تا در ارسال های انجمن بیاید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    up...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,015 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,267 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,351 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,299 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,167 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,521 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,716 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,564 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,602 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,580 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان