امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط طراحی شهری!!!هر روز 3 سوال کنکوری>>30 سوال= جایزه ویژه
فردام جمعه ست ....من جوابارو میذارم
2)2
3)2

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سوالای جمعه....
شخصیت اصلی جنبش های پارک سازی و منظرارایی که در نیمه دوم قرن 21 در امریکا پدید امد که بود؟
مک هارگ
هنری رایت
فردریک المستد
لویدرایت
مهمترین نمادواصلی ترین حقیقت شهرباروک بود؟
حصار
کلیسا
خیابان
میدان
شهرهای معروف به شهرهای باروکی ترکیبی از..................هستند
کاخ ،شهر،کلیسا
کاخ ،شهر،باغ
کلیسا ،شهر،باغ
کلیسا، شهر،بازار

پاسخ
فردریک المستد
حصار
کاخ شهر باغ

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۸-۳۰، ۰۱:۱۰ عصر)tahura1580 نوشته است: سوالای جمعه....
شخصیت اصلی جنبش های پارک سازی و منظرارایی که در نیمه دوم قرن 21 در امریکا پدید امد که بود؟
مک هارگ
هنری رایت
فردریک المستد
لویدرایت
مهمترین نمادواصلی ترین حقیقت شهرباروک بود؟
حصار
کلیسا
خیابان
میدان
شهرهای معروف به شهرهای باروکی ترکیبی از..................هستند
کاخ ،شهر،کلیسا
کاخ ،شهر،باغ
کلیسا ،شهر،باغ
کلیسا، شهر،بازار
المستد
خیابان
کاخ، شهر، باغ

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، simin23
"گروه طراحی طرح جامع و معیارهایی را تهیه می کنند و که تعدادی سرمایه گذار در چارچوب تعیین شده روی اجزای پروژه کلی فعالیت می کنند" مربوط به کدام نوع طراحی شهری می باشد ؟
1) طراحی شهری قطعه قطعه 2) طراحی شهری هماهنگ 3 ) طراحی شهری کامل 4) طراحی شهری محرک

پاسخ
up...

پاسخ
(۱۳۹۲-۸-۳۰، ۰۹:۵۴ عصر)hesam.n نوشته است: "گروه طراحی طرح جامع و معیارهایی را تهیه می کنند و که تعدادی سرمایه گذار در چارچوب تعیین شده روی اجزای پروژه کلی فعالیت می کنند" مربوط به کدام نوع طراحی شهری می باشد ؟
1) طراحی شهری قطعه قطعه 2) طراحی شهری هماهنگ 3 ) طراحی شهری کامل 4) طراحی شهری محرک

فکر کنم 1. چون روی اجزا کار میشه29

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۲، ۰۶:۵۸ عصر)g1990 نوشته است:
(۱۳۹۲-۸-۳۰، ۰۹:۵۴ عصر)hesam.n نوشته است: "گروه طراحی طرح جامع و معیارهایی را تهیه می کنند و که تعدادی سرمایه گذار در چارچوب تعیین شده روی اجزای پروژه کلی فعالیت می کنند" مربوط به کدام نوع طراحی شهری می باشد ؟

فکر کنم 1. چون روی اجزا کار میشه29
نه متاسفانه!
گزینه درست طراحی شهری هماهنگ هستش

پاسخ
در کدام یک از اصول طراحی شهری هم این و هم آن مطرح شده است ؟
1) اصل وحدت 2)اصل سلسله مراتب 3) اصل حریم 4) اصل وحدت- کثرت

پاسخ
گزینه 2؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط hesam.n

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,071 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,293 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,355 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,304 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,176 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,523 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,723 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,621 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,589 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان