امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتفاقی غیر قابل باور برای ایران شهرساز و سایت های زیر مجموعه آن
این دو روز که تعطیله مهندس ایشالا بعد تعطیلات تماس میگیریم و انتقام میگیریم :) نگران نباشید سایت رو همه با هم دوباره میسازیم..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۰۹:۳۴ صبح)sas.mmt نوشته است: این دو روز که تعطیله مهندس ایشالا بعد تعطیلات تماس میگیریم و انتقام میگیریم :) نگران نباشید سایت رو همه با هم دوباره میسازیم..
این شرکت 24 ساعته کار میکند و پشتیبانی میدهد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
خیلی ناراحت کنندست .. خیلی زیااااااااااااد ..
جناب مهندس ناراحت نباشید ما دوباره سایتمونو راه اندازی میکنیم .. هممون با هم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درود مهندس یاورم نمیشه من توی شوکم ....

مهندس من هر جه تماس میگیرم، میگه متاسفانه اپراتور آزادی وجود ندارد و همینطور آهنگ پخش می کنند...سایت خوذمون ایران شهرساز اصلی هم همینطور شده ؟ :s:huh: همراه شما هستیم مهندس هر کمکی از دستمون بر بیاد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
چه اتفاق بدی خیلی بد و ناراحت کننده بود واقعا
ولی مهندس دهقان ناراحت نباشید ما هر کاری از دستمون بر بیاد انجام میدیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۱۰:۴۳ صبح)khansa نوشته است: درود مهندس یاورم نمیشه من توی شوکم ....

مهندس من هر جه تماس میگیرم، میگه متاسفانه اپراتور آزادی وجود ندارد و همینطور آهنگ پخش می کنند...سایت خوذمون ایران شهرساز اصلی هم همینطور شده ؟ :s:huh: همراه شما هستیم مهندس هر کمکی از دستمون بر بیاد.

سلام خدا را شکر ایران شهرساز در حال درست شدن است و برمیگرده فقط تعدادی از فایلهای پیوستی را باید جایگزین کنیم.

پاسخ
جهت اطلاع اعضا....

پاسخ
واقعا وحشتناک بود.آنهمه اطلاعات؟!!!!!!!! فقط همکاری همه میتواند دوباره سایت را احیا کند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ عصر)URBAN 98 نوشته است: واقعا وحشتناک بود.آنهمه اطلاعات؟!!!!!!!! فقط همکاری همه میتواند دوباره سایت را احیا کند
اطلاعات را میشه از کش مرورگر گوگل استخراج کرد ولی فایلهای پیوستی را خیر
متاسفانه جواب گو هم نیستند.

پاسخ
فایل های پیوستی بخش اعظم اطلاعات بودند.آیا امکان دارد عمدی باشد؟ چون مدتیست که سایت مشکل دارد و حتی دسترسی خود من شخصا مدتی با مشکل مواجه بود.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 24 5,197 ۱۳۹۵-۱۲-۲۳، ۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: music87025
  حذف سایت اسکیس!!! alireza 5 4,665 ۱۳۹۲-۹-۱۳، ۱۱:۲۱ صبح
آخرین ارسال: mahan
  دعوت به همکاری سایت ایران شهرساز alireza 3 2,449 ۱۳۹۲-۹-۵، ۰۹:۰۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
  انتقال سایت و بهبود سرعت سایت و برگشت سایت به 4 روز قبل alireza 0 1,384 ۱۳۹۲-۸-۱۱، ۰۶:۵۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  گردهمایی اعضای ایران شهرساز در روز شهرساز...اعلام آمادگی کنید alireza 0 1,229 ۱۳۹۲-۷-۳۰، ۱۱:۱۰ عصر
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,111 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
  وبلاگ های بروز شده>>خبرش را اینجا درج کنید alireza 16 4,764 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۷:۴۷ صبح
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
  مراسم یادبود خانم مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران با حضور اعضای سایت alireza 0 1,792 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۰۹:۵۵ عصر
  نیاز سایت به یک آپلود سنتر>>آدرس آپلود سنتر ایران شهرساز alireza 0 1,914 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۱۱ عصر
  نظرخواهی نام سایت برای آموزش آنلاین جی آی اس alireza 6 2,674 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان