امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اوووووووووووووووومد
(۱۳۹۲-۶-۵، ۰۶:۳۲ عصر)alireza نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۵، ۰۴:۰۷ عصر)URBAN 98 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۵، ۰۳:۵۵ عصر)M.Noori نوشته است: سلااااااااااااااااااااام به همه دوستان عزیزم ؛ همونطور که مهندس جوشقانی عزیز گفتن من بهشتی روزانه قبول شدم بارتبه اولیه 38  ... مهندس URBAN 98 از زحمات بی دریغ و همراهی صمیمانتون کمال تشکر رو داریم. همه ما موفقیتمون رو به زحمات شما مدیون هستیم. خیلی خوشحالم و امیدوارم که خداوند یه روزی به همین نزدیکی ها شما رو هم قدر ما خوشحال کنه. برای تک تک بچه ها؛ مهندس متاتا؛ مهندس جوشقانی؛ مهندس abcdefghijklm ؛ بچه های گروه طراحی شهری خوشحالم و آرزوی شادکامی میکنم. بازم از شما مهندس و آقای مهندس دهقان تشکر میکنم.
بر حسب وظیفه بود.بسیار خرسند و خوشنود هستم واقعا نتایج عالی و مطابق پیش بینی ام و انتظار خودتان بود
هر لحظه شاهد تلاش شما بودم و انشاا... بزودی همگی را در گروه دکتری ایرانشهرساز خواهیم داشت.
به امید تلاش برای پیشبرد هر چه بهتر شهرسازی در شهر هایمان.
همیشه موفق و سربلند باشید
سلام و تشکر از شما
من هم به نوبه خودم از زحمات بی دریغ و استثنایی مهندس urban 98 تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشند.
و از مهندسین داوطلب مرحله دوم (مهندس abcdefghijkl و مهندس جوشقانی و مهندس matata )از گروه طراحی شهری دعوت میکنم که به گروه مدیر آزمون اینترنتی بپیوندند و با سایت همکاری کنند و از مزایای آن نیز استفاده کنند.
با تشکر
برای هرکاری که از دستم بر بیاد در خدمت هستم....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۵، ۱۰:۱۰ عصر)mariii نوشته است: oh oh! khoda rahmemun kone pas! malum nist sale dg chetori bashe azmonn... bara ma ham doa konin!
نه واقعا اینا استثناه شما تلاش کنیدو به حواشی توجه نکنید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۵، ۱۰:۲۹ عصر)matata68 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۵، ۰۶:۳۲ عصر)alireza نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۵، ۰۴:۰۷ عصر)URBAN 98 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۵، ۰۳:۵۵ عصر)M.Noori نوشته است: سلااااااااااااااااااااام به همه دوستان عزیزم ؛ همونطور که مهندس جوشقانی عزیز گفتن من بهشتی روزانه قبول شدم بارتبه اولیه 38  ... مهندس URBAN 98 از زحمات بی دریغ و همراهی صمیمانتون کمال تشکر رو داریم. همه ما موفقیتمون رو به زحمات شما مدیون هستیم. خیلی خوشحالم و امیدوارم که خداوند یه روزی به همین نزدیکی ها شما رو هم قدر ما خوشحال کنه. برای تک تک بچه ها؛ مهندس متاتا؛ مهندس جوشقانی؛ مهندس abcdefghijklm ؛ بچه های گروه طراحی شهری خوشحالم و آرزوی شادکامی میکنم. بازم از شما مهندس و آقای مهندس دهقان تشکر میکنم.
بر حسب وظیفه بود.بسیار خرسند و خوشنود هستم واقعا نتایج عالی و مطابق پیش بینی ام و انتظار خودتان بود
هر لحظه شاهد تلاش شما بودم و انشاا... بزودی همگی را در گروه دکتری ایرانشهرساز خواهیم داشت.
به امید تلاش برای پیشبرد هر چه بهتر شهرسازی در شهر هایمان.
همیشه موفق و سربلند باشید
سلام و تشکر از شما
من هم به نوبه خودم از زحمات بی دریغ و استثنایی مهندس urban 98 تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشند.
و از مهندسین داوطلب مرحله دوم (مهندس abcdefghijkl و مهندس جوشقانی و مهندس matata )از گروه طراحی شهری دعوت میکنم که به گروه مدیر آزمون اینترنتی بپیوندند و با سایت همکاری کنند و از مزایای آن نیز استفاده کنند.
با تشکر
برای هرکاری که از دستم بر بیاد در خدمت هستم....
لطفا در تاپیک زیر اعلام آمادگی کنید تا گروه مدیریتی سریعتر تشکیل شود.
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با سلام و خسته نباشيد به همه دوستان
روزانه برنامه ريزي  دانشگاه هنر
اصفهان قبول شدم .اميدوارم همه تون موفق باشيد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به همگی تبریک میگم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
[تصویر:  176019_drtboeiwydmrw9jt.gif] من راضی نبودم.....
به دوستانی که قبول شدن تبریک می گم

فردا داریم میریم مسافرت....کاش بعد از مسافرت می زدن ... حداقل کمتر تو ذوقم می خورد.... از دیروز تا حالا کارم شده گریه

قول داده بودم رتبه امو بگم با 153 شبانه یزد قبول شدم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به همه تبریک میگم
منم شبانه یزد قبول شدم :(
مهندس عطایی اینقدر گفتی شبانه یزد آخرش اومد سر ما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خب دوستان میبینم حسابی سورپرایز شدیم چون منم شبانه یزد قبول شدم...
رضوان راست میگه مهندس عطاییی تقصیر شماست :dodgy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اولا تبریک عرض میکنم خدمت شما دوستان

ثانیا از بابت اظهار لطف شما دوستان سپاسگزارم

ثالثا مگه دانشگاه یزد چشه؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ما که نگفتیم چیزیشه ولی واسه ما سخته آخه به من که خیلی خیلی دورهههه...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج مرحله دوم آزمون ارشد دانشگاه آزاد mahan 10 3,639 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: Sahab_mybb_import61201
  نتایج مرحله2 اومد rezvan87 29 5,571 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۹:۴۱ صبح
آخرین ارسال: marzieh gh
  نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 10 3,299 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: neorin
  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 0 2,108 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hamidataee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان