امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اوووووووووووووووومد
برنامه ریزی شهری روزانه اصفهان........................................

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من با 400 امام رضا قبول شدم لطفا کمک کنید بگید چکارکنم؟پارسال با 130 اصلا قبول نشدم از کنکورطراحی شهری متنفرم کارم شده غصه...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
در مورد رتبه هایی که اینقدر خوبه و قبول نشدن میتونم از شما بپرسم که شما از کجا اطلاع پیدا کردین؟یعنی واقعا صحت داره؟این رتبه ها مال چه گرایشی بوده؟:huh:
با این اوصاف خوندن و رتبه آوردن واسه مرحله اول یعنی کشک!!!!!!:exclamation:
من واقعا نمیتونم رتبه هایی رو به این پایینی و قبول نشدنشون رو باور کنم مگر اینکه سر جلسه نرفته باشتن یا اصلا سفید یا در حد سفید برگه رو تحویل داده باشن!!!!
[تصویر:  surprise-smiley-emoticon.gif][تصویر:  surprise-smiley-emoticon.gif][تصویر:  surprise-smiley-emoticon.gif][تصویر:  surprise-smiley-emoticon.gif][تصویر:  surprise-smiley-emoticon.gif]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلاااااااااااام
به همه تبریک میگم :heart:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۰، ۱۱:۱۹ صبح)mahan نوشته است: در مورد رتبه هایی که اینقدر خوبه و قبول نشدن میتونم از شما بپرسم که شما از کجا اطلاع پیدا کردین؟یعنی واقعا صحت داره؟این رتبه ها مال چه گرایشی بوده؟:huh:
با این اوصاف خوندن و رتبه آوردن واسه مرحله اول یعنی کشک!!!!!!:exclamation:
من واقعا نمیتونم رتبه هایی رو به این پایینی و قبول نشدنشون رو باور کنم مگر اینکه سر جلسه نرفته باشتن یا اصلا سفید یا در حد سفید برگه رو تحویل داده باشن!!!!
[تصویر:  surprise-smiley-emoticon.gif][تصویر:  surprise-smiley-emoticon.gif][تصویر:  surprise-smiley-emoticon.gif][تصویر:  surprise-smiley-emoticon.gif]رتبه مرحله اول تضمینی واسه قبولی 100 % نیست ولی اگه رتبه خوبی داشته باشین کار خودتون رو راحت تر کردین ... رتبه 19- 71- 60 و خورده ای- 102-132 اینارو من خبر دارم مردود شدن... البته تعداد بیش ازایناست رتبه های خوب که قبول نشدن ولی همینارو من خبر دارم فعلا.... شما نباید از تلاش دست بردارید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
رتبه 60 از دوستان من بود. نتونست بیاد تهران برای اسکیس/

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    از این قانون که مرحله 2 گذاشته متنفرم :@
    اخه چرا؟ بقیه رشته ها خیلی احت میخونن و میرم ارشد ، ما خودمونو بکشیمم همه چی به مصحح بستگی داره ، این چه عدالتیه ؟!!! :@
    خوب معلومه به تمرینم نیس
    کسی که تهران میره کلاس با منی که تو خونه اونم از نت تمرین کنم تا صد سال رتبمون یکی نمیشه :@

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۵:۱۶ عصر)آریودخت نوشته است: از این قانون که مرحله 2 گذاشته متنفرم :@
    اخه چرا؟ بقیه رشته ها خیلی احت میخونن و میرم ارشد ، ما خودمونو بکشیمم همه چی به مصحح بستگی داره ، این چه عدالتیه ؟!!! :@
    خوب معلومه به تمرینم نیس
    کسی که تهران میره کلاس با منی که تو خونه اونم از نت تمرین کنم تا صد سال رتبمون یکی نمیشه :@
    مهندس اتفاقا مرحله دوم خیلی خوبه تفاوتها مشخص میشه ولی نحوه تصحیح وکلا برنامه ریزی مسیولین واسه مرحله دوم بد هستش متاسفانه.... رشته ما متفاوت از سایر رشته هاست پس امتحانشم متفاوته:shy:
    برای کلاس اسکیسم باور کن کسی که کلیات رو بلد باشه چه تو نت و چه توی دنیای واقعی میتونه راحت بهتون چیزایی که باید بلد باشین رو یاد بده من با هزینه زیادی پیش یکی از بهترین استادای اسکیس میرفتم درسته که خیلی چیز یاد گرفتم که اصلا بلد نبودم نه تنها برای اسکیس ولی این مبانی رو میشه حتی توی نت یاد گرفت. مهمترین عامل موفقیت تو اسکیس تمرنه. پس خوب تمرین کنید و به حواشی فکر نکنید :blush:

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۵:۲۹ عصر)forough.r نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۵:۱۶ عصر)آریودخت نوشته است: از این قانون که مرحله 2 گذاشته متنفرم :@
    خوب معلومه به تمرینم نیس
    مهندس اتفاقا مرحله دوم خیلی خوبه تفاوتها مشخص میشه ولی نحوه تصحیح وکلا برنامه ریزی مسیولین واسه مرحله دوم بد هستش متاسفانه.... رشته ما متفاوت از سایر رشته هاست پس امتحانشم متفاوته:shy:
    برای کلاس اسکیسم باور کن کسی که کلیات رو بلد باشه چه تو نت و چه توی دنیای واقعی میتونه راحت بهتون چیزایی که باید بلد باشین رو یاد بده من با هزینه زیادی پیش یکی از بهترین استادای اسکیس میرفتم درسته که خیلی چیز یاد گرفتم که اصلا بلد نبودم نه تنها برای اسکیس ولی این مبانی رو میشه حتی توی نت یاد گرفت. مهمترین عامل موفقیت تو اسکیس تمرنه. پس خوب تمرین کنید و به حواشی فکر نکنید :blush:
    درسته ، ولی به قول شما مصحح ها فک میکنم زیاد اینو درک نمیکنن، شما کل ایران رو در نظر بگیرید نه کلانشهر ها رو، باورتون میشه شهری که من درس خوندم یه کتاب از کتابای شهرسازی توش پیدا نمیشد ، باورتون میشه فقط 2 تا استاد داشتیم اونم دانشجوی ارشد بودن ؟ اول این اشتباست که دانشگاهی که توانایی رفع احتیاجات یه رشته رو نداره اون رشته رو بیاره و بعد کم لطفی مصحح ها .
    من هر چی واسه کنکور یاد گرفتم از این سایت بود واگرنه اصلا نمیدونستم و اساتیدم نگفته بودن که کنکور مرحله 2 چی هست و چجوری هست . باورتون میشه من ماژیک و شیت بندی و ... رو اینجا دستم گرفتم؟
    چقد درد دلم زیاد شد:D
    ببخشید

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۵:۳۶ عصر)آریودخت نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۵:۲۹ عصر)forough.r نوشته است:
    خوب معلومه به تمرینم نیس
    درسته ، ولی به قول شما مصحح ها فک میکنم زیاد اینو درک نمیکنن، شما کل ایران رو در نظر بگیرید نه کلانشهر ها رو، باورتون میشه شهری که من درس خوندم یه کتاب از کتابای شهرسازی توش پیدا نمیشد ، باورتون میشه فقط 2 تا استاد داشتیم اونم دانشجوی ارشد بودن ؟ اول این اشتباست که دانشگاهی که توانایی رفع احتیاجات یه رشته رو نداره اون رشته رو بیاره و بعد کم لطفی مصحح ها .
    من هر چی واسه کنکور یاد گرفتم از این سایت بود واگرنه اصلا نمیدونستم و اساتیدم نگفته بودن که کنکور مرحله 2 چی هست و چجوری هست . باورتون میشه من ماژیک و شیت بندی و ... رو اینجا دستم گرفتم؟
    چقد درد دلم زیاد شد:D
    ببخشید

والا من این چیزا رو که می شنوم خیلی می ترسم.اتفاقا منم از یه رشته ی غیر مرتبط می خوام امتحان بدم و کتابا رو هم به زور گیر آوردم.منم هرچی یاد گرفتم از این سایت بوده.واقعا استرس زیادی دارم.جالبه هرکسی که می شنوه میگه چون پایه ت شهرسازی نبوده امکان قبول شدنت خیلی کمه.اینم از قوت قلب!!!!!!

می تونم بپرسم رتبه ی شما چند بوده؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نتایج مرحله دوم آزمون ارشد دانشگاه آزاد mahan 10 3,656 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: Sahab_mybb_import61201
        نتایج مرحله2 اومد rezvan87 29 5,585 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۹:۴۱ صبح
      آخرین ارسال: marzieh gh
        نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 10 3,312 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: neorin
        زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 0 2,114 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۲:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: hamidataee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: