امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایرادات سوالات آزمون چهارم برنامه ریزی شهری 18 شهریور 1390
اگه در سند سرشماری گفته شده استان، پس جواب صحیح همونه. از مهندس پورمحمدرضا بپرسید که عالیه. ایشون هر جوابی رو بگن حتما همون صحیحه. به گفته هاشون مطمئنم. چون خیلی احتمال داره که کلیدهای موجود در کتابها یا ... اشتباه باشه همونطور که توی خود سنجش هم ایراد زیاد میبینیم.
خیلی خوبه که شما بررسی می کنید جواب ها رو و همین جوری قبول نمی کنید. انقدر ایراد این طرف و اون طرف دیدیم که به هیچ جا و هیچ گفته ای نباید اعتماد کرد (منظورم در مورد کنکوره ها، سوء تفاهم نشه)
اگه همه مثل شما بودن در مورد کنکور فکر کنم درصدای همه بالا می رفت. خوشحالم که اینقدر اشراف به مطالب دارید. براتون ارزوی موفقیت می کنم.
کلا هر جای دیگه هم ازمون دادید حتما بررسی کنید من که توی همه اموزشگاه ها خیلی اشتباه دیدم حتی از زبان اساتید اشتباه شنیدم...
البته مهندس پور محمدرضا رو کاملا تایید می کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
نظر لطفه شماست.جا داره همین از زحمات زیادی که توی سایت می کشید همچنین سایر دوستان واقعا تشکر کنم و یه خسته نباشید اساسی بگم.منم تازه سال اول می خوام کنکور بدم تو این بلبشویی که تو نظام سنجشمون هست.خدا می دونه تهش چی میشه.واسه همینه یکم پیگیرم چون اگه آدم یه مطلبی و غلط بفهمه دیگه همون درستاشم میشه باد هوا وقتی معیار سنجش 150 تا سوال باشه با 4تا گزینه

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اعلام شد=>برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز در گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 2 3,158 ۱۳۹۱-۶-۲۸، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دعوت به همکاری در برگزاری آزمون های آنلاین ایران شهرساز در سال دوم فعالیت alireza 0 1,465 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۱۲:۴۹ صبح
  آزمون های آنلاین با برنامه ریزی شما{7 آزمون برنامه ریزی شهری و 2 آزمون طراحی شهری} alireza 0 1,846 ۱۳۹۰-۹-۱۳، ۱۰:۲۰ عصر
  سرفصل های آزمون سوم طراحی شهری زمان آزمون 3 دی ماه 1390 alireza 0 1,877 ۱۳۹۰-۹-۵، ۰۹:۵۳ عصر
  سرفصل های آزمون دوم طراحی شهری - 5 آذر 1390 alireza 0 1,881 ۱۳۹۰-۸-۱۹، ۱۰:۳۷ عصر
  آزمون شروع شده است::8 مهرماه 1390::اولین آزمون آنلاین اینترنتی طراحی شهری--رمز بگیرید alireza 1 2,151 ۱۳۹۰-۷-۸، ۰۹:۴۵ صبح
  زمان و سرفصل آزمون اول طراحی شهری و آزمون چهارم برنامه ریزی شهری alireza 0 1,737 ۱۳۹۰-۶-۲۸، ۱۲:۱۴ صبح
  تغییر برنامه آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز طبق تصمیم نهایی تیم برگزار کننده alireza 0 2,122 ۱۳۹۰-۶-۲۲، ۱۲:۱۰ صبح
  آزمون چهارم برنامه ریزی شهری فقط جمعه 18 شهریور برگزار میشود alireza 0 8,719 ۱۳۹۰-۶-۱۷، ۱۰:۵۹ صبح
  7 و 8 مهر ماه 1390-زمان آزمون اول اینترنتی تعیین سطح-گرایش طراحی شهری alireza 8 6,081 ۱۳۹۰-۶-۱۵، ۱۰:۱۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان