امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب جدید دکتر بهزادفر!
سلام ، با خبر شدم که دکتر بهزادفر یک ماه اخیر کتاب جدیدی در زمینه طراحی شهری چاپ کرده. اگه کسی عنوان کتاب رو میدونه در این تاپیک قرار بده که سریعا به تهیه اون اقدام کنیم چون که احتمال اینکه سوال بیاد واسه ارشد زیاده. با تشکر
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
مختصرا در مورد دکتر بهزادفر
تأليف : 3 مورد ترجمه : 6 مورد

تاليف:
  • زيرساخت­های شهري؛ کتاب اول: آبرسانی و فاضلاب، تهران، نشر شهيدی، 1388
  • طرح­ها و برنامه­هاي شهرسازی، تهران، موسسه نشر شهر، 1387
  • هويت شهر؛ نگاهی به هويت شهر تهران، تهران، موسسه نشر شهر، 1386
ترجمه:
  • انجمن شهرسازی امريکا: آئين شهرسازی پايدار،مترجم: مصطفی بهزادفر، کيومرث حبيبی، تهران. انتشارات مهر ايمان، 1389.
  • انجمن شهرسازی امريکا: استانداردهاي برنامه­ريزی و طراحی شهری، ساختارها، مترجم: مصطفی بهزادفر و همکاران، تهران: انتشارات جامعه مهندسان مشاور ايران، 1390
  • پامير، س: آفرينش مرکز شهری سرزنده، اصول طراحی شهری و بازآفرينی، مترجم: مصطفی بهزادفر و امير شکيبا منش، تهران: انتشارات دانشگاه علم و صنعت ايران، 1389
  • انجمن شهرسازی امريکا: استانداردهای برنامه­ريزی و طراحی شهری، مکان­ها و مکان­سازی، مترجم: مصطفي بهزادفر و همکاران، تهران: انتشارات جامعه مهندسان مشاور ايران، 1387
  • انجمن شهرسازی امريکا: استانداردهای برنامه­ريزی و طراحی شهری، تهيه طرح­ها و انواع طرح­ها، مترجم: مصطفی بهزادفر و همکاران، تهران: انتشارات جامعه مهندسان مشاور ايران، 1386
  • بنتلی، ای يانو همکاران: محيط های پاسخده، مترجم: مصطفی بهزادفر، تهران: انتشارات دانشگاه علم و صنعت ايران، 1382

در مورد کتاب جدیدشونم فعلا که کسی اطلاع نداره حالا باز دوستان اطلاع پیدا کردن تو سایت بزارن ممنون میشیم
آخرین ارسال های من :

>>شهر را بی زمان خواهیم کرد ....<<
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، haydariyan ، haniye_s
من کلاس برای مبانی و تحلیل میرم استادمون گفتن از کتاب جدید دکتر بهزادفر سوال نمیاد چون مباحثش خیلی سنگینه و بیشتر روانشناسیه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۰-۳، ۰۱:۰۳ عصر)shb** نوشته است:
مختصرا در مورد دکتر بهزادفر
تأليف : 3 مورد ترجمه : 6 مورد

تاليف:
  • زيرساخت­های شهري؛ کتاب اول: آبرسانی و فاضلاب، تهران، نشر شهيدی، 1388
  • طرح­ها و برنامه­هاي شهرسازی، تهران، موسسه نشر شهر، 1387
  • هويت شهر؛ نگاهی به هويت شهر تهران، تهران، موسسه نشر شهر، 1386
ترجمه:
  • انجمن شهرسازی امريکا: آئين شهرسازی پايدار،مترجم: مصطفی بهزادفر، کيومرث حبيبی، تهران. انتشارات مهر ايمان، 1389.
  • انجمن شهرسازی امريکا: استانداردهاي برنامه­ريزی و طراحی شهری، ساختارها، مترجم: مصطفی بهزادفر و همکاران، تهران: انتشارات جامعه مهندسان مشاور ايران، 1390
  • پامير، س: آفرينش مرکز شهری سرزنده، اصول طراحی شهری و بازآفرينی، مترجم: مصطفی بهزادفر و امير شکيبا منش، تهران: انتشارات دانشگاه علم و صنعت ايران، 1389
  • انجمن شهرسازی امريکا: استانداردهای برنامه­ريزی و طراحی شهری، مکان­ها و مکان­سازی، مترجم: مصطفي بهزادفر و همکاران، تهران: انتشارات جامعه مهندسان مشاور ايران، 1387
  • انجمن شهرسازی امريکا: استانداردهای برنامه­ريزی و طراحی شهری، تهيه طرح­ها و انواع طرح­ها، مترجم: مصطفی بهزادفر و همکاران، تهران: انتشارات جامعه مهندسان مشاور ايران، 1386
  • بنتلی، ای يانو همکاران: محيط های پاسخده، مترجم: مصطفی بهزادفر، تهران: انتشارات دانشگاه علم و صنعت ايران، 1382

در مورد کتاب جدیدشونم فعلا که کسی اطلاع نداره حالا باز دوستان اطلاع پیدا کردن تو سایت بزارن ممنون میشیم
تشکر از شما دوست عزیز ولی من منظورم کتابیه که یک ماه اخیر چاپ شده !!!!
اگه کسی عنوان کتاب رو میدونه اطلاع رسانی کنه

پاسخ
توو سایت ایران اسکیس iransketch.ir بچه ها اطلاع رسانی کردن که خوشبختانه خبری نیست. ظاهرا از دوستان از کتابفروشی هم پرس و جو کردن که گفتن نه! چیزه جدیدی چاپ نشده و در راه هم نیست
آخرین ارسال های من :

اشتراوس : یک شهرساز هیچگاه مانند مهندس کار خود را معطل رسیدن ابزار و مواد اولیه نمی کند بلکه مانند رفو کار ناگزیر است از مصالح پیش پا افتاده و جلوی دستش استفاده کند...
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
البته تو کتاب آیین شهرسازی پایدار از کتابی از دکتر بهزادفر با عنوان" برنامه سازی در مدار کیفیات محیطی" اسم برده شده ...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست غیر رایگان کتاب سیر اندیشه ها moni_utopia 0 13,936 ۱۳۹۶-۸-۱۵، ۰۴:۴۵ عصر
آخرین ارسال: moni_utopia
  درخواست پی دی اف کتاب افرینش مکان پایدار و منظر الگو فرایند zeitoone_2000 1 788 ۱۳۹۵-۶-۲۶، ۰۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان خلاصه کتاب شهرهای فردا پیتر هال hero 0 1,098 ۱۳۹۵-۱-۲۷، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: hero
  کتاب ابعاد طراحانه برنامه ریزی شهری elham90 2 3,726 ۱۳۹۴-۳-۲۴، ۰۹:۱۳ صبح
آخرین ارسال: mahnaz ad
  درخواست کتاب تحلیل مبانی نظری طراحی شهری معاصر - فوری Avril256 1 2,266 ۱۳۹۴-۲-۹، ۰۶:۰۱ عصر
آخرین ارسال: fofi sharifi
  درخواست کتاب خانه، فرهنگ، طبیعت . kiana7822 13 10,869 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۳:۵۵ عصر
آخرین ارسال: Zepres
  کتاب «طراحی فضای شهری، نگرشی بر فرآیندی اجتماعی و مکانی» kiana7822 1 1,504 ۱۳۹۴-۲-۶، ۱۲:۳۱ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  درخواست کتاب سی و دو هزار سال تاریخ هنر f.a.t.e.m.e.h 0 1,819 ۱۳۹۳-۱۲-۲۷، ۰۹:۰۵ عصر
آخرین ارسال: f.a.t.e.m.e.h
  درخواست کتاب و یا جزوه برای درس نقشه کشی ساختمان های بتنی سعیده66 4 4,052 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کتاب حق به شهر ,ریشه های شهری بحران های مالی از دیوید هاروی واندی ری فیلد , ترجمه خسر alireza 1 1,685 ۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۰۷:۱۹ عصر
آخرین ارسال: ویسوگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان