امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا نمیشه ثبت نام کرد؟
سلام الان میخواستم برای دانشگاه آزاد ثبت نام کنم اما نمیشه نمیدونم چرا؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 851 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,083 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 898 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  الان وقتشه ...تشکر از مهندس تیلور(نام کاربری)بابت مشاوره و کمک هایشان alireza 0 988 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۸:۴۸ عصر
  ثبت نام رایگان جلسه مشاوره تحلیلی تشریحی برنامه ریزی و اسکیس طراحی شهری پردیس کیمیا alireza 7 3,512 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۴:۰۶ عصر
  تخفیف8 تا 15درصدی ویژه اعضا>ثبت نام کلاس مرحله دوم برنامه ریزی شهری 94-پردیس کیمیافکر alireza 6 2,496 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۷:۴۵ عصر
  موسسه غیر انتفاعی دانش پژوهان اصفهان قبول شدم به نظر شما برای ثبت نام مراجعه کنم یا. alireza 0 1,222 ۱۳۹۳-۶-۹، ۱۰:۲۰ صبح
  لینک داغ...دانشگاه بهشتی تا نتایج نهایی مشخص نشه هیچکی رو ثبت نام نمی کنه چون.... alireza 10 3,886 ۱۳۹۳-۶-۷، ۰۷:۰۷ عصر
آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
  تكميل ظرفيت چه تاريخي اعلام ميشه تقريبا؟؟ ميشه دانشگاهي كه قبول شديم ثبت ن alireza 1 797 ۱۳۹۳-۶-۷، ۰۴:۵۷ عصر
آخرین ارسال: تیلور
  فروش پکیج به نام ایران شهرساز و با قیمت 45 تا 60 هزار تومان alireza 0 1,316 ۱۳۹۳-۶-۳، ۰۷:۴۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان