امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۲۹ عصر)g1990 نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۲۱ عصر)CJ-07 نوشته است: برای ترغیب پیاده روی (یا یه همچین چیزی) در مرکز شهر : من پهنه بندی رو زدم به نظرتون درسته؟!

گزینه ها یادم نیست اما پهنه بندی نیست جواب
نمی دونم چرا وقتی حدسم درسته نمی زنم و وقتی غلطه حتما جواب می دم، 3 تا سوال بدیهی رو نزدم عوضش حالا هر چی رو که مشکوک زدم غلط درمیاد 17 خدا کنه فقط همین یکی باشه 63

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۳۰ عصر)g1990 نوشته است: بچه ها نظرتون چی بود در مورد سوالات؟؟ مباحث سخت نبود؟ یا واسه من سخت بوده؟/18

من که فقط دو تا زدم Ws3... دو تا شم شک داشتم نزدم البته خب من رشته م معماریه و نخونده بودم اصلا منابع شهرسازیو تجربه ای شرکت کردم امسالو ...

پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۲:۵۱ عصر)kasrak نوشته است: تفکیک اراضی کشاورزی و باغات؟

اولین قانون حقوق شهری در ایران؟ 1-قانون توسعه معابر 2-قانون زمین شهری 3- قانون شهرداری ها

من قانون توسعه معابر زدم :( فکر می کنم اشتباه
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۴۷ عصر)happy.star نوشته است:

اولین قانون حقوق شهری در ایران؟ 1-قانون توسعه معابر 2-قانون زمین شهری 3- قانون شهرداری ها

قانون توسعه معابر اولین قانون شهری است اما اولین قانون حقوق شهری نمیدوووووووووونم17

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من هرچی خونده بودم یادم رفته بود ........17
    زبان که 12 تا جواب دادم
    مباحث هم همین حدود

کاش غلط نزده باشم

پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۵۲ عصر)g1990 نوشته است:

قانون توسعه معابر اولین قانون شهری است اما اولین قانون حقوق شهری نمیدوووووووووونم17
    فکر می کنم همون قانون شهرداری ها درست باشه :(

پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۵۵ عصر)happy.star نوشته است:
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۵۲ عصر)g1990 نوشته است:

فکر می کنم همون قانون شهرداری ها درست باشه :(
    کاش همین باشهWs17

پاسخ
    طراحی شهری ناخودآگاه من زدم اپلیارد نمی دونم درسته یا نه :(

پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۵۸ عصر)happy.star نوشته است: طراحی شهری ناخودآگاه من زدم اپلیارد نمی دونم درسته یا نه :(
    منم یادم نبود لینچ بوده یا اپلیارد ولی اپلیارد زدم

پاسخ
    امسال از تحلیل مبانی نظری بحرینی و افرینش مرکز شهر زیاد سوال دادن
    کسی نمیدونه کلید اولیه کی میاد؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,000 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,258 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,347 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,295 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,164 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,518 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,713 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,593 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,576 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان