امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلید نهایی 93 را سنجش کی میزاره؟؟
اگه سوالا حذف بشه که به ضرر اونایی میشه که درست زدنو حالا کلید یه چیز دیگه گفته پس خدا کنه کلید اصلاح بشه نه اینکه اون سوالا حذف بشه آخه من بعضی سوالارو چندین بار چک کردم و جواب درست تو گزینه ها بوده نه اینکه نباشه و بخواد سوال حذف بشه ...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    کلید نهایی 93 را سنجش کی میزاره؟؟ - توسط alireza - ۱۳۹۲-۱۲-۴، ۱۱:۲۳ عصر
    RE: کلید نهایی 93 را سنجش کی میزاره؟؟ - توسط تیلور - ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۱۲:۳۳ صبح
    RE: کلید نهایی 93 را سنجش کی میزاره؟؟ - توسط F.YOU - ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۵ عصر
    RE: کلید نهایی 93 را سنجش کی میزاره؟؟ - توسط pouya_831 - ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۵۶ عصر
    RE: کلید نهایی 93 را سنجش کی میزاره؟؟ - توسط F.YOU - ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۶:۴۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,185 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 845 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 989 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
      زمان انتشارنتایج نهایی ارشد 8 شهریور 95 alireza 0 484 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۳ عصر
      مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور برترسایت alireza 7 3,769 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۹ عصر
      تاریخ مرحله دوم کی هست؟ faiaz 0 581 ۱۳۹۵-۲-۲۲، ۰۸:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: faiaz
      زمان و نحوه انتشار کلید اولیه و سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال 1395 alireza 0 911 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۰۳:۳۸ عصر
      کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درصد اسکیس؟ alireza 27 6,931 ۱۳۹۴-۶-۱۹، ۱۲:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: minamn
      جوابیه سازمان سنجش درباره ادعای لو رفتن سولات کنکور ارشد شهرسازی alireza 3 2,465 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: meisam1360
      آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید alireza 6 2,823 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: meisam1360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان