امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از دیروز گیر پرسشنامه حس تعلق مکان هستم
سلام دوستان منم یه پرسشنامه با موضوع حس تعلق لازم دارم...البته موضوع اصلیم بررسی حس کاربران بلوار شهید چمران شیراز هست..استاد گفته باید از پرسشنامه روانشناسی استفاده کنم..میشه راهنمایی کنید
ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: از دیروز گیر پرسشنامه حس تعلق مکان هستم - توسط mahsab - ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۰۹:۰۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ، alireza 10 7,579 ۱۳۹۳-۱۲-۱۳، ۱۲:۱۲ صبح
    آخرین ارسال: haydariyan
      میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,639 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: محمد یگانه
      درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,603 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,826 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اسکیس و راندو از فضاهای شهری alireza 0 2,585 ۱۳۹۳-۱۰-۶، ۱۲:۱۶ صبح
      درخواست رایگان میخوام از پلان ساده ای پرسپکتیو ایزومتریک، یک نقطه ای و دو نقطه ای بزنم انتخاب پلان alireza 0 2,279 ۱۳۹۳-۹-۲۷، ۰۸:۰۷ عصر
      درخواست رایگان پلان محله های اصفهان (محله علی قلی اقای اصفهان)را از کجا میتونم بگیرم alireza 3 2,136 ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۶:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      درخواست رایگان چند عکس از پرسپکتیو خارجی یه ویلای یک طبقه که قبلا در 3d کشیده شده برام بذارید alireza 1 1,480 ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۹:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      امکان استفاده از شیشه در دیوار مشترک با همسایه geo 6 3,036 ۱۳۹۳-۶-۲، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: geo
      واسه یکی از درسام احتیاج به ضوابط وشاخص ها ومعیارهایی مهم در مکانیابی کاربریهای فرهنگ alireza 0 675 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۷:۰۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان