امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی اطلاع داره ؟ (مرحله 2)
با سلام
میون کلام همه دوستان چون اطلاعیه در خردادماهه، امکان اینکه زودتر برگزار بشه زیاد هست اما اون روزبعیده 21 خرداد باشه چون 21 ام چهارشنبه است! فکر کنم اگر زیاد به این مسائل فکر نکنید بهتر بتونید تمرکز کنید و برای مرحله دوم آماده بشید. ازین شایعات هم سال های قبل بسیار بود، البته ممکنه برخی از اونها درست از آب دربیاد اما در کل تجربه ثابت کرده اعتنا نکردن بهش بسیار بهتر از اعتنا کردنه
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
ماه رمضون که از هفتم تیر شروع میشه. احتمالا اوایل تیر یا اواخر خرداده. معمولا 3 هفته ای قبل آزمون اعلام میشه که اگه 12 ام اعلام بشه احتمالا اخر خرداد یا اوایل تیره. مثلا پارسال 24 خرداد اعلام شد . ولی امتحان 15 تیرماه برگزار شد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من تو روزنامه خبر خوندم که یکی از مسِوولین سازمان سنجش گفته توی خرداده
احتمالا آخرین پنجشنبه و جمعه خرداد باشه
آخه ما با جام جهانی چیکار داریم ؟
میخوایم یه روز بریم امتحان بدیم بیایم دیگه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
اسکیس خرداد ماه هست طبق سایت سنجش و سایت ایسنا

خبرگزاری ایسنا : وی درباره زمان برگزاری آزمون‌های تشریحی و عملی رشته‌های خاص که نیاز به برگزاری این آزمون‌ها دارند، اظهار کرد: این آزمون‌ها در خرداد ماه برگزار می‌شوند که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع http://isna.ir/fa/news/93022114266/

كليه داوطلبان متقاضي كد رشته‌هاي امتحاني 1115-1131-1148(رشته مديريت شهري)-1350-1351-1352-1356-1357-1358-1360-1362 و 1364 كه مجاز به انتخاب رشته شده باشند لازم است براي اطلاع از تاريخ برگزاري آزمونهاي علمي، تشريحي، پروژه و يا عملي به اطلاعيه‌ اين سازمان كه در تاريخ 12/3/93 از طريق نشريه پيك سنجش و سايت اينترنتي اين سازمان منتشر مي‌شود، توجه داشته باشند.

منبع sanjesh.org
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۴۴ صبح)F.YOU نوشته است: قراره روز 12 بگن چه تاریخی، فک نکنم فقط 10 روزبعدش آزمون باشه... بعد اینکه آزمون کنکور کارشناسی هم روزای 5و6و7 اگه درست گفته باشم و اینکه بعد از ماه رمضونم که محاله پس هفته آخر خرداد احتمال زیاد... ولی امیدوارم 21 نباشه... خیلی زودههههههههههه :(

از سنجش همه چی بر میاد :))

پاسخ
این که خرداد باشه که شکی نیست ... فقط خدا کنه تاریخش خیلی زود نباشه ..
همگی موفق باشید و به امید بهترین نتیجه واسه همه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      کارگروه مرحله اول طراحی شهری 94 iransketch.ir/shahrsazi 1 2,475 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۱:۱۳ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,564 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۱:۰۴ صبح
    آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
      نکاتی درمورد آزمون مرحله 2 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,357 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۱۰:۵۲ صبح
      آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,580 ۱۳۹۳-۳-۲۴، ۰۴:۱۹ عصر
      آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 959 ۱۳۹۳-۳-۱۷، ۰۷:۰۵ عصر
      آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,272 ۱۳۹۳-۳-۱۷، ۰۷:۰۳ صبح
      آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,246 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۲:۵۶ عصر
      آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 973 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۲:۴۸ صبح
      آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,036 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۶:۴۶ عصر
      آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 921 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۱۲:۴۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان