امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خسته نباشید به مهندس اسدی و اربان 98 و برایتنس و نوری و فروغ و بقی
خسته نباشید به مهندس اسدی و اربان 98 و برایتنس و نوری و فروغ و بقی

سلام دوستان
از طرف سایت ایران اسکچ(سایت تخصصی اسکیس)به همه مدیرانی که در سال گذشته زحمات زیادی را با کمبود وقت شان برای شما داوطلبین متقبل شدند تشکر و خسته نباشید عرض میکنم.
لطفا اگر از سایت و خدمات و دوستان استفاده کردید شخصا تشکر کنید و از پست تشکر نکنید.
با تشکر
عضوی از سایت علیرضا

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=1121

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، haydariyan ، foroogh.r ، URBAN 98
سلام . من هم از همه ی عزیزانی که برای مرحله ی اول و همینطور برای مرحله ی دوم،چه در سایت اسکیس و چه در سایت ایران شهرساز داوطلبان رو راهنمایی کردن و فایل به اشتراک گذاشتن،تشکر میکنم.از مهندس urban98،مهندس فروغ در کارگروه طراحی،از مهندس اسدی بابت کرکسیونهای آزمون های مرحله دوم سایت و راهنمایی های خوبشون در کارگروه برنامه ریزی، از مهندس میلانی بابت ارسال شیت های تمرینی شون،مهندس نجمه،مهندس احسان و مهندسین دیگری که در تاپیک فایل های مفید برای مرحله ی دوم فعال بودند، و از مهندس roza برای کمک هاشون در ماه آخر برای مرحله دوم سپاس گزارم. امیدواریم در تمامی مراحل زندگی شون موفق باشند.
و در آخر برای همه ی دوستان کنکوری آرزوی بهروزی دارم،ان شالله که در برنامه های آتی سایت برای کنکوری های سال بعد ما رو همراهی کنند.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550 ، roza* ، foroogh.r ، URBAN 98
بنده هم به نوبه خودم از خانم مهندس برایتنس که با کمبود وقتشون نهایت تلاششون رو در کارگروه برنامه ریزی به

کار بردن تشکر ویژه دارم. انشالله همیشه موفق باشند
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
منم تشکر میکنم خیلی زحمت کشیدند واقعا در فضای مجازی شاهکار بود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام.و خسته نباشید به همتون. میخواستم بپرسم که امکانش هست کمکی هم به داوطلبین امسال کنین؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
صمیمانه از تمام دوستانی که وقت و انرژی گرانبهاشون رو برای کمک به ما گذاشتن تشکر میکنم
منم به عنوان عضو خیلی کوچک سایت، آرزوی سلامتی، سربلندی و بهترین لحظات برای شما، امیدوارم نتیجه این خوبی هاتون رو بگیرین :))
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، Brightness
(۱۳۹۳-۴-۷، ۱۱:۰۹ صبح)maryam taban نوشته است: صمیمانه از تمام دوستانی که وقت و انرژی گرانبهاشون رو برای کمک به ما گذاشتن تشکر میکنم
منم به عنوان عضو خیلی کوچک سایت، آرزوی سلامتی، سربلندی و بهترین لحظات برای شما، امیدوارم نتیجه این خوبی هاتون رو بگیرین :))
سلام41

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام ... من هم از همه مدیران گرامی آقای مهندس دهقان بزرگوار، مهندس برایتنس عزیز، مهندس فروغ، مهندس هپی استار عزیز وسایر دوستان و اعضای بزرگوار که مارو همه جوره همراهی کردند تشکر کنم.. ببخشید اگه اسمی از قلم افتاده.. من یه کم کم حافظم... بخاطر همین به طور کلی از همه مدیران و اعضای سایت کمال تشکر رو دارم وبرای همه عمر طولانی همراه با سلامتی و موفقیت آرزو می کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نامحدود و دانلود در تالار رمز دار با کمترین هزینه به منا iransketch.ir/shahrsazi 0 1,193 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 717 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۳:۲۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 1,030 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۸:۲۹ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 818 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۲:۲۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 678 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۰۱:۵۰ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 567 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۱:۴۱ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 708 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۱:۱۹ صبح
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 636 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۷:۱۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 744 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۱:۱۰ عصر
  کرکسیون آزمون رایگان دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اسدی alireza 0 730 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۹:۲۷ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان