امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
با سلام من تابستان هیچی نخوندم چون اصلا قصد شرکت در آزمون برنامه ریزی را نداشتم ولی حالا تصمیم گرفته ام در این آزمون شرکت کنم به نظر شما می رسم برای کنکور چون هدف من رتبه زیر 10 می باشد؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منبعی که به طور کامل اجلاس های جهانی رو توضیح داده و محورهاشو گفته کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم همون هبیتات و ...

آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
 به پای هرز باغ کال پرست.........!
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۹، ۰۹:۵۷ صبح)milkway نوشته است: با سلام من تابستان هیچی نخوندم چون اصلا قصد شرکت در آزمون برنامه ریزی را نداشتم ولی حالا تصمیم گرفته ام در این آزمون شرکت کنم به نظر شما می رسم برای کنکور چون هدف من رتبه زیر 10 می باشد؟

چرا که نه! حتما تايم اصلی مطالعه از شهريور ماه شروع ميشه ...يادتون نره که ماهی رو هروقت از آب بگیری تازست..موفق باشيد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، sahar69
چرا کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smilies/sheklak2/sigh.gif[/img]

پاسخ
علاوه یر مقالات مسکن که همه میشناسنشون میشه بگید چه مقالات دیگه ای مهمن که باید خونده بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم زودتر جواب بدید و از راهنماییتون ما رو بهره مند کنید

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۱۴، ۱۲:۰۶ عصر)'romisa' نوشته است: علاوه یر مقالات مسکن که همه میشناسنشون میشه بگید چه مقالات دیگه ای مهمن که باید خونده بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم زودتر جواب بدید و از راهنماییتون ما رو بهره مند کنید

خیلی تو این مسائل ریز نشید، وسواس الکی دارین به خرج میدین، اگه تمایل دارین مطالعات بیشتری در مورد بحث مسکن داشته باشید میتونین مقالات دکتر عزیزی رو بخونید.

(۱۳۹۳-۶-۱۲، ۰۴:۰۱ عصر)'romisa' نوشته است: منبعی که به طور کامل اجلاس های جهانی رو توضیح داده و محورهاشو گفته کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم همون هبیتات و ...

اگه می خواین واسه کنکور بخونید همون کتاب آیین شهرسازی پایدار کفایت می کنه، اگه واسه افزایش اطلاعات عمومی می خواین داخل ویکی یه سرچ بزنید پیدا می کنید.

(۱۳۹۳-۶-۹، ۰۹:۳۹ صبح)'romisa' نوشته است: لطفا واسه کتاب مصوبات شهرسازی راهنمایی کنید که چه قوانینی مهمترن و باید خوند؟؟؟؟
همون مصوباتی که در برخی خلاصه نکاتها ذکر شده مهمترن؟ باید کل کتاب رو خوند؟

همون قوانینی که تو خلاصه کتاب هاب ذکر شده کافی هستن، لزومی نداره تمامی قوانین رو حفظ کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، romisa ، Brightness
ممنون از راهنماییتون

پاسخ
سلام من هم امسال می خوام کنکور رو شرکت کنم و به خاطر پروژه ی نهاییم مجبورم بعد از تحویل اون شروع کنم. من هم به جمع شما می پیوندم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اینجا چقدر خلوت شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [img]images/smilies/sheklak2/sigh.gif[/img]

پاسخ
    با سلام و خسته نباشید
    من یه سوالی داشتم در مورد مرحله دوم برنامه ریزی اینکه کلاساش کی شروع میشه و چه مدت طول میکشه
    برای کسایی که از شهرستان میان میشه کلاس فشرده گذاشت؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,448 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
      آخرین ارسال: Sbht
        مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,493 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: kelarestagh
        درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,346 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: Fatemeh artimis
        سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,492 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
      آخرین ارسال: mahya93
        مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,392 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: maral.msd
        مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,961 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
      آخرین ارسال: n.houresfand
        منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,427 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: fereshtehr89.
        مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,216 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
      آخرین ارسال: Sh@bn@m
        آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,149 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,888 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
      آخرین ارسال: nassim_nassim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان