امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
داوطلبین عزیز اعلام آمادگی کنند ما هم آماده ایم.........

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
خیلی خوبه اگه یه جلسه دیگه هم بذارین :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام یه سوال :
    در کتاب قانون های شورای عالی شهرسازی بخش مربوط به طرحها که مهندس327 گفتن بخونیم دقیقا کجا میشه؟؟!!!  بخش الف یا ب یا ج یا مثلا در بخش الف انتخابی کنیم از اون قانون هایی که نوشته[img]images/smilies/sheklak2/w58.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۵-۱۵، ۰۱:۰۸ عصر)'محمدرضاپور' نوشته است: سلام یه سوال :
      در کتاب قانون های شورای عالی شهرسازی بخش مربوط به طرحها که مهندس327 گفتن بخونیم دقیقا کجا میشه؟؟!!!  بخش الف یا ب یا ج یا مثلا در بخش الف انتخابی کنیم از اون قانون هایی که نوشته[img]images/smilies/sheklak2/w58.gif[/img]

منظور قوانینی هست که مربوط به طرح های توسعه شهری میشه، مثلا نحوه بررسی و تصویب طرح های جامع شهری، اساس طرح جامع و ...
      قوانین سال 80 به بعد از اهمیت بیشتری برخوردارن، اما یه چیزی، یه وقت نشینید تمام قوانین این کتاب رو حفظ کنید، مثلا یه قانون هست به اسم تعیین سرانه مورد نیاز دانشگاه پیام نور! خب کاملا مشخصه که این قانون در برابر قانون تغییر نام وزارت ابادانی و مسکن تقریبا هیچ محسوب میشه. کلا یه نگاه بندازین میتونید قوانین مهم رو از غیر مهم تشخیص بدین.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط محمدرضاپور ، Brightness
      سلام ممنون مهندس
      یه سوال دیگه هم در مورد آمار رنجبران داشتم: از کجا بفهمیم چه قسمتهایی از این کتاب میاد مثلا آیا فصل اول که توصیفی هست همش میاد؟
      مثلا یه جاهایی هست مثل نیمه واریانس یا نابرابری چبیشف یا ... که اصلا تا حالا نشنیدم مهم اند اینا هم ؟

پاسخ
      (۱۳۹۳-۵-۱۶، ۱۲:۰۴ عصر)'محمدرضاپور' نوشته است: سلام ممنون مهندس
      یه سوال دیگه هم در مورد آمار رنجبران داشتم: از کجا بفهمیم چه قسمتهایی از این کتاب میاد مثلا آیا فصل اول که توصیفی هست همش میاد؟
      مثلا یه جاهایی هست مثل نیمه واریانس یا نابرابری چبیشف یا ... که اصلا تا حالا نشنیدم مهم اند اینا هم ؟

سلام دوست عزیز.مهندس 327 هروقت ان بشن حتما جوابتونو خواهند داد..... نیمه واریانس و چی بی شف هر دو مهمند. اتفاقا من از چی بی شف تو سوالای کنکورای سال قبل دیدم...... من خودم امار طورانی رو خوندم و خیلی خوب بود.. از روی اون بخوام بگم فصول 1-3-4 ... مهم ترند و احتمالا سوالات بیشتری ازشون بیاد.. ولی ابن به این معنی نیست که از فصول دیگه سوال نمیاد  مثل قضیه چی بی شف یا توزیع واریانس یا برآوردها که از فصول 5 و6 هستند. .. ... فصل 2 هم احتمالا یه سوال جایگشت یا تاس و مهره و... میاد سعی کنید همه فصول رو بخونید......یه دفعه دیدید امسال یه جور دیگه بود.... موفق باشید

پاسخ
       سپاس شده توسط محمدرضاپور ، alireza ، Brightness
      (۱۳۹۳-۵-۱۶، ۱۲:۰۴ عصر)'محمدرضاپور' نوشته است: سلام ممنون مهندس

آره مهمن، گول اسمشون رو نخور خیلی آسونن و همه تستاش راحت حل میشن[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] چبیشف که چند سال متوالی سوال کنکور بوده...
      ببین فصل 1 رو به جز گشتاور کلمه به کلمه بخون، حدود 40 درصد سوالات از این بخش میاد خیلی هم آسون و راحت حل میشن. به فصل اول تسلط داشته باشی بقیه کتاب رو هم راحت میتونی بفهمی، البته من خودم گشتاور رو نخوندم چون خیلی وقتِ ازش سوال نیومده. از فصل دوم کتاب معمولا یه تست تو کنکور میاد که وقت گیر و پیچیدس، من خودم این فصل رو هم نخوندم، فصل 9 رو هم نخوندم. اما بقیه کتاب رو تقریبا کامل خوندم.

پاسخ
       سپاس شده توسط محمدرضاپور ، alireza ، Brightness
      سلام و خسته نباشید به داوطلبین عزیز.......... روند مطالعه خوب پیش می ره؟؟؟؟؟ قرار شد هر چند وقت یکبارم شده بیاید و به این تاپیک سر بزنید ولی انگار خبری نیست؟؟؟؟؟؟ امیدوارم نشان از این باشه که مطالعه دروس خوب پیش میره.....

پاسخ
      دوستان می تونیم آخر هفته یه جلسه مشاوره دیگه بذاریم....... دوستان با پنج شنبه عصر حدود 6.30 موافقید ؟؟؟؟ 

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام من موافقم!!ولی اگه ساعتش زودتر باشه بهتره.ممنون

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,584 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
        آخرین ارسال: Sbht
          مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,502 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
        آخرین ارسال: kelarestagh
          درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,356 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
        آخرین ارسال: Fatemeh artimis
          سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,496 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
        آخرین ارسال: mahya93
          مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,400 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
        آخرین ارسال: maral.msd
          مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,964 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
        آخرین ارسال: n.houresfand
          منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,433 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
        آخرین ارسال: fereshtehr89.
          مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,226 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
        آخرین ارسال: Sh@bn@m
          آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,160 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,911 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
        آخرین ارسال: nassim_nassim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان