امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
(۱۳۹۳-۷-۱۵، ۱۰:۱۹ صبح)نجران نوشته است: سلام  دوستان .من یه سوال داشتم
اینکه فصل 2 و 4 کتاب " اصول و روش های برنامه ریزی منطقه ای از زیاری "رو چجوری باید خوند؟؟ اخه مسئله داره مخصوصا فصل 4!! من ترم پیش پاسش کردم ولی استاد یه مسئله از فصل 4 حل کرد از خود کتاب که اخرشم به این نتیجه رسید که فرمولاش اشتباهه :D
و تو کنکور چجوری از این قسمت سوال میاد!؟؟
ممنون میشم هر کی میدونه جواب بده

سلام دوست عزیز . ببینید این فرمول ها رو بلد باشید ولی بعید می دونم که ازشون مسئله بیاد........ یعنی فقظ فرمول ها رو حفظ کنید ولی رو حل کردن مسئله های وقت گیرش زمانتون رو هدر ندید....... بعضی فرمولهای این کتاب مثل اون نرخ بیکاری و اینا که ساده هستند شاید ازشون سوال بیاد که پارسال تو قسمت آمار یه سوالی در این زمینه اومده بود ولی فرمول هایی که چند مرحله ای و دشوار هستند و نمونه هایی ازش تو کتاب زیاری حل شدند واقعا وقت گیر هستند و خیلی بعیده که ازشون سوال بیاد....... ولی خود فرمولها حفظ کردنشون راحته و احتمال داره ازش سوال بدن برای مثال سال 91 فرمول ضریب مکانی اومده بود و فقط خود فرمول رو میخواست.البته اگه مسئله هم بدن از فرمول های ساده اصولا میدن.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، E.Y.I ، نجران
ممنون مهندس تیلور

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۱۵، ۰۸:۲۷ عصر)نجران نوشته است: ممنون مهندس تیلور

سلام
    برا بحث مدل ها بیشترین تاکید کنکور روی کتاب حکمت نیاست،اون رو مطالعه کنید فکر میکنم بهتر باشه،بیشتر مباحث نظری رو از کتاب زیاری بخونید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط khansa ، Brightness
      سلام به همه بچه های خوب شهرسازی و مشاورای عزیز سایت، دوستان من اصلا نمیدونم چطور و از چه کتابی زبان بخونم اگه میشه روش خوندنتون و کتابی که مطالعه میکنین رو اینجا بزارین واقعا ممنون میشم چون خیلی سر در گم هستم برای زبان و اصلا نمیدونم باید چیکار کنم؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۷-۱۶، ۰۹:۳۴ عصر)hero نوشته است: سلام به همه بچه های خوب شهرسازی و مشاورای عزیز سایت، دوستان من اصلا نمیدونم چطور و از چه کتابی زبان بخونم اگه میشه روش خوندنتون و کتابی که مطالعه میکنین رو اینجا بزارین واقعا ممنون میشم چون خیلی سر در گم هستم برای زبان و اصلا نمیدونم باید چیکار کنم؟

سوالتون خیلی کلیه!

پاسخ
      سلام
      مهندس نوری خسته نباشید .
      ببخشید مهندس میخواستم ببینم شما پکیج سایتو دیدین ؟ ونظرتون در موردش چیه؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۷-۱۶، ۰۹:۴۸ صبح)mj.noori1992 نوشته است:
      (۱۳۹۳-۷-۱۵، ۰۸:۲۷ عصر)نجران نوشته است: ممنون مهندس تیلور

سلام
      برا بحث مدل ها بیشترین تاکید کنکور روی کتاب حکمت نیاست،اون رو مطالعه کنید فکر میکنم بهتر باشه،بیشتر مباحث نظری رو از کتاب زیاری بخونید

سلام.ممنون

پاسخ
      توی تاپیک برنامه ریزی گذاشتم کسی جواب نداد
      سوالمو اینجا هم گذاشتم شاید یکی راهنماییم بکنه
      (سلام
      من میخوام از فردا تازه شرو ب خوندن بکنم
      ب دلیل وقت کمی ک دارم میخوام فقط جزوات و خلاصه مباحث رو بخونم با تستهای سالهای گذشته
      کتابهای مدرسان شریف و خانه شهرسازان رو دارم و پکیج کامل برنامه ریزی
      ب نظرتون با خوندن اینا میتونم ب قبولی امیدوار باشم ؟؟؟؟؟
      ممنون میشم راهنماییم بکنید )

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      به نظرم اگر كه مي خواهين فقط خلاصه مباحث بخونيد گلچيني از اونارو بخونيد يا به نوعي همرو پوشش بدين چون خيلي بحث مشترك دارن ولي هيچ كدوم كامل كامل نيست. عصر كنكاش و از همه كامل تر ميديدم من ولي بازم ميگم فقط به يك يا دو خلاصه اكتفا نكنيد البته اگر منابع اصلي رو كلا گذاشتين كنار اين كارو بكنيد.
      آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، mahdiyeh ، Brightness ، hero
      (۱۳۹۳-۸-۲، ۱۲:۴۱ صبح)zolatan نوشته است: به نظرم اگر كه مي خواهين فقط خلاصه مباحث بخونيد گلچيني از اونارو بخونيد يا به نوعي همرو پوشش بدين چون خيلي بحث مشترك دارن ولي هيچ كدوم كامل كامل نيست. عصر كنكاش و از همه كامل تر ميديدم من ولي بازم ميگم فقط به يك يا دو خلاصه اكتفا نكنيد البته اگر منابع اصلي رو كلا گذاشتين كنار اين كارو بكنيد.

تشکر مهندس اسفندی
      آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,616 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
      آخرین ارسال: Sbht
        مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,503 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: kelarestagh
        درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,357 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: Fatemeh artimis
        سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,496 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
      آخرین ارسال: mahya93
        مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,400 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: maral.msd
        مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,964 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
      آخرین ارسال: n.houresfand
        منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,433 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: fereshtehr89.
        مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,230 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
      آخرین ارسال: Sh@bn@m
        آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,161 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,923 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
      آخرین ارسال: nassim_nassim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان