امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ داده شده: آیا بعد از گرفتن مدرک مهندسی باید 3 سال بیکار بود؟؟
پاسخ داده شده: آیا بعد از گرفتن مدرک مهندسی باید 3 سال بیکار بود؟؟

حتی بعد از اون هم بیکار خواهید بود. البته کار هست ولی میشه گفت تقریبا باید مجانی کار کرد. درآمد این رشته خیلی پایین. هر کی تاره شروع کرده تغییر رشته بده بره عمران یا معماری

http://www.porsesh.iranshahrsaz.com//ind...how=56#a56

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۲:۴۷ عصر)porsesh.iranshahrsaz.com نوشته است: پاسخ داده شده: آیا بعد از گرفتن مدرک مهندسی باید 3 سال بیکار بود؟؟

حتی بعد از اون هم بیکار خواهید بود. البته کار هست ولی میشه گفت تقریبا باید مجانی کار کرد. درآمد این رشته خیلی پایین. هر کی تاره شروع کرده تغییر رشته بده بره عمران یا معماری

http://www.porsesh.iranshahrsaz.com//ind...how=56#a56

اصلا اینجور نیست، بستگی به عملکرد خود شهرساز داره، ارزش یک پروژه اجرایی شهرسازی حداقل یک میلیارد است، چهاردرصد حق طراحی و پنج درصد حق نظارت عالیه که حداقل نرخ است میشه 90 میلیون تومان، اگر یک شهرساز کم کار دو سالی یک پروژه انجام بده، متوسط درآمدش از متوسط در آمد یک معمار با عملکرد مشابه تقریبا 25% بالاتر هست.

در ضمن برای گرفتن حق امضای نظام مهندسی نیاز به سه سال سابقه کار و گذشتن از اخذ مدرک هست، نه سه سال بیکار چرخیدن!
که البته برای فعالیت معمولا نیازی به پروانه نظام مهندسی نیست!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، matinHZ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,238 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,405 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,336 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 2,004 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,535 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mahan
  طراحی شهری پردیس علم و صنعت قبول شدم آیا ارزش رفتن داره؟ alireza 2 1,550 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۰:۱۴ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  مشاوره:دوسال از مدرک لیسانس معماریم میگذره وشاغل هستم دوبار کاملا نخونده آزمون طراحی alireza 0 1,456 ۱۳۹۴-۵-۲۷، ۰۶:۰۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 94 imanbv 11 3,696 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: shermi
  مشاوره برنامه ریزی آمار روش ها و فنون برنامه ریزی- مهران عزتی - رتبه 16 سال 94 mehran_ezzati 8 2,532 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۳:۵۴ عصر
آخرین ارسال: shahab_fallahpour
  کی بخونم ؟ از چی شروع کنم ؟ چطوری بخونم؟ Mohsenurbanism 2 1,630 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Mohsenurbanism

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان