امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه گرایش طراحی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 9000 تست
(۱۳۹۳-۷-۱، ۰۸:۳۵ عصر)ایلیا نوشته است: دقیقا
فکر کنم با اپگرید کردن سایت اینطوری شده

لینک ها در سایت دیگری بود
به هر حال مجددا و بدون پارت بندی دارم آپلود میکنم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
تعدادی آپلود شدند با همان رمز ارسالی دانلود کنید.
در صورتی که مشکلی مشاهده گردید گزارش دهید.

پاسخ
یک فایل دیگر نیز آپلود شد
دو فایل باقی مانده است که در حال آپلود می باشد.

پاسخ
1 فایل دیگر نیز آپلود شد.

پاسخ
همه فایل ها مجددا جایگزین شدند دوستانی که امروز خرید کردند دانلود کنند و با همان رمز ارسالی که برای همه فایلها یکی است فایلها را باز کنند در صورت بروز هر مشکلی گزارش دهید تا رفع گردد.
شب خوبی داشته باشید

پاسخ
به مناسبت آغاز سال تحصیلی تا ساعت روز شنبه پکیج مرحله اول ایران شهرساز در گرایش های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری با 25 درصد تخفیف(استثنایی و غیر قابل تکرار) ارائه می شود.
و بانک تست ایران شهرساز با بیش از 15000 تست نیز با 40 درصد تخفیف به قیمت 6000 تومان ارائه می شود.
خرید را میتوانید به سادگی و به صورت آنلاین انجام و در همان لحظه نیز پکیج و بانک تست را دریافت کنید.
در صورت خرید پکیج+بانک تست میتوانید به رایگان در 10 آزمون آنلاین ایران شهرساز نیز شرکت کنید.
در صورت پرداخت هر دو از لینک زیر برای گرایش برنامه ریزی 100 هزار تومان:
http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=bank
و طراحی شهری 114 هزار تومان
http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=bank
بعد از پرداخت برای دریافت هدیه و شرکت در آزمون (خرید بانک تست و پکیج)را به شماره 09171388783 پیامک کنید.

پاسخ
سلام من بانک سوالات را خریدم اما رمز ارسال نشد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۷، ۱۱:۴۰ صبح)arch7070 نوشته است: سلام من بانک سوالات را خریدم اما رمز ارسال نشد

سلام و پوزش بابت تاخیر(دسترسی نداشتم)
    ارسال شد

پاسخ
    فرصت تخفیف به پایان رسید

پاسخ
    تخفیف 20 درصدی ویژه عید تا عید تا 21 مهر 93

برای خرید به ارسال نخست بروید یا روی یکی از لینک های مورد نظرتان کلیک کنید:

پکیج ویژه مرحله اول کنکور ارشد طراحی  شهری 94
    طراحی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 9000 تست
    پکیج ویژه مرحله اول برنامه ریزی شهری 94
    برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,018 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,269 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,351 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,299 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,168 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,522 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,718 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,565 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,603 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان