امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس تست مجازی رایگان از بانک تست ایران شهرساز-هر هفته یا هر روز
سلام
دوستان موافق با کلاس تست مجازی رایگان هستید؟
دوستانی که هستند اعلام کنند تا گروه بندی کنیم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

سپاس شده توسط zohreh67
من موافقم
ولی خب نحوه کار چجوریه؟؟

آخرین ارسال های من :
    خیلی خوبه موافقم

آخرین ارسال های من :
    (۱۳۹۳-۵-۲۶، ۰۲:۱۳ عصر)'نجران' نوشته است: من موافقم
    ولی خب نحوه کار چجوریه؟؟

با صحبتی که با مهندس دهقان داشتم تست های طبقه بندی شده هم در پکیج هست که میشه از اونها شروع کنیم.

سپاس شده توسط zohreh67
    سلام منم موافقم

آخرین ارسال های من :
      خب از کی شروع می کنید؟

(۱۳۹۳-۵-۲۷، ۱۱:۰۵ صبح)'نجران' نوشته است: خب از کی شروع می کنید؟

یک روز در هفته را انتخاب کنید همراه با ساعت ثابت

خیلی خوبه مهندس لیلا فقط امیدوارم تست ها مثل درس خوندن بچه ها نباشه........فقط دوستان یادتون باشه مهندس دهقان برا ی این که تستها بااین کیفیت به دست شمابرسه واقعالحظه لحظه درتلاش هستند....پس حداقل باکمی فعالیت بیشترکه اون هم بخاطرخودتون هست قسمت کوچیکی از زحمات ایشون رو پاسخگوباشید............موفق ومویدباشید

آخرین ارسال های من :
        (۱۳۹۳-۵-۲۷، ۰۳:۳۹ عصر)'zohreh67' نوشته است:  خیلی خوبه مهندس لیلا فقط امیدوارم تست ها مثل درس خوندن بچه ها نباشه........فقط دوستان یادتون باشه مهندس دهقان برا ی این که تستها بااین کیفیت به دست شمابرسه واقعالحظه لحظه درتلاش هستند....پس حداقل باکمی فعالیت بیشترکه اون هم بخاطرخودتون هست قسمت کوچیکی از زحمات ایشون رو پاسخگوباشید............موفق ومویدباشید

منم امیدوارم و انشالله از هفته آیند دوستان روزشو مشخص کنند و شروع کنیم به امید خدا

سپاس شده توسط zohreh67
        شما یه روز مشخص بگید تا بقیه هم نظر بدن

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,999 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,516 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,711 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,592 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 968 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,036 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
          20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 alireza 2 1,479 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۰۴:۰۱ عصر
          20 تست شبیه سازی شده درس تحلیل فضای شهری کنکور طراحی شهری 1396 alireza 1 1,229 ۱۳۹۶-۱-۱۹، ۰۲:۱۵ صبح
        آخرین ارسال: nasim ashrafi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان