امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراض.دوشنبه 17 شهریور روبروی سازمان سنجش
(۱۳۹۳-۶-۱۱، ۰۴:۱۰ عصر)'سعادتی' نوشته است: ممنون نام کاربری آقای دهقان چی هستش؟

این لینک برید. نام کاربری .godonly

http://www.iranshahrsaz.com/member.php?a...le&uid=379

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط سعادتی
up...

پاسخ
سلام من شهرستانم با این وجود تمام سعی ام رو می کنم که بیام...ولی نامه رو حتما امضا میکنم و میفرستم...ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mahfa90 ، urbanDesign.h
     توجه : روز اعتراض به دوشنبه 17 شهریور تغییر یافته است (به منظور تسهیل حضور دوستانی که از سایر شهرها می آیند)
    [align=right] 
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    up...

پاسخ
    با عرض سلام خدمت همه دوستان خوب سایت و عذر تقصیر بابت غیبت چند وقت
    واقعا درصدهای امسال تاسف بار بود(مرحله 2) و شاید توصیف مناسبی برای این طرز نمره دادن پیدا نشه (تخیلی می تونه خوب باشه!) و درسته که خودم هم شهرسازی خوندم اما اگر اینها نظرات دقیق و نهایی اساتید طراح و برتر شهرسازی باشه ، فاتحه خیلی چیزهارو از پیش باید خوند. در سال های قبل هم اعمال سلایق در نمره دهی مرحله دوم وجود داشته اما گویا امسال تفاوت خیلی بیشتر از معمول هست که بماند...
    غرض از مزاحمت چون بچه ها میخوان برن اعتراض، طبق تجربه دوستانی که سال های قبل سنجش به صورت حضوری اعتراض کردند و خودم هم شاهد بودم از نزدیک، رفتار نامناسب شاید اولین چیزی باشه که با اون مواجه بشید و گفتن این جملات که این اعتراضات احتمالا فایده ای نداره(نقل به مضمون متصدیان سنجش سال1392)، یک فرمی هست بهتون میدن و پر می کنید و بعدش خداحافظ! برید تا جواب نامتون براتون پست بشه
    حالا که قرار هست امسال اعتراض به صورت دست جمعی باشه پیشنهاد میکنم دوستان حتما پیگیر باشند جدیتر و برگی چیزی بگیرند که جواب این اعتراضات حتما داده بشه و حتما به صورت ایمیل هم به سنجش بفرستید این اعتراضات رو و تا جایی که میتونید از انواع کانالها اقدام کنید تا دستتون بازتر باشه برای پیگیری های بعدی
    ایشالا موفق باشید

آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly. ، میمنت ، mardin
    دوستان عزیز من خودم با باشگاه خبرنگاران تماس گرفتم تونستم بالاخره باهاشون حرف بزنم
    از شمام خواهش می کنم حتما تماس بگیرین و ازشون بخاین که اعتراضمون رو پیگیری کنن و با مسئولان مصاحبه کنن
    مطمینا اونام در صورتی پی گیری می کنن که تعداد متقاضی ها زیاد باشن
    اگه پی گیری بشه از اخبار 20:30 پخش می شه و اینطوری به گوش مسئولین مرتبط می رسه
    ممنونم
    تماس : 22012647-021

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط urbanDesign.h ، godonly.
      من هم نامه را امضا کردم
      چون شهرستان هستم بعید میدونم بتونم بیام لطفا نامه ن رو هم بزارین [img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        امیدواریم فردا صبح دوستانی که معترض هستند حضور پیدا کنن.

پاسخ
        سلام. از بچه هايي كه رفتن سازمان سنجش واسه اعتراض يكي تون لطف مي كنين بگين چه جوابي دادن بهتون؟ جايي اميدي هست كه جواب اعتراض مثبت باشه؟؟

آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
        بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          گزارش:نتیجه اعتراض به نتایج ارشد(اسکیس).ممنون بچه ها بابت همکاری urbanDesign.h 10 4,647 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۶:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید godonly. 10 4,362 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۱۹ عصر
        آخرین ارسال: z.s
          15 نامه امضا شده تا این لحظه....آخرین مهلت روز اعتراض urbanDesign.h 14 3,766 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۱۲:۵۴ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری godonly. 32 7,044 ۱۳۹۳-۶-۱۶، ۰۹:۳۲ عصر
        آخرین ارسال: new.a
          خیلی مهم << اعتراض خود را در این سایت اعلام کنید godonly. 9 2,984 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۱۱:۴۹ صبح
        آخرین ارسال: romisa
          برنامه ریزی،هر روز یک سوال- ارشد94: 17 romisa 1 780 ۱۳۹۳-۶-۱۲، ۰۸:۳۹ صبح
        آخرین ارسال: romisa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان