امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی 3تا کارگاه با طرح نهایی دارم میخواستم ازتون راهنمایی بخوام که با توجه به مدت اندک من،
پیام یک عضو در لاین:
سلام

آقای دهقان
من میخوام برا کنکور طراحی شهری بخونم،متاسفانه یا خوشبختانه ،هم الان دارم ترم آخر شهرسازی رو میخونم.
3تا کارگاه با طرح نهایی دارم
میخواستم ازتون راهنمایی بخوام که با توجه به مدت اندک من،چه کتابهایی رو بخونم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با سلام باتوجه به اینکه شهرساز هستین جزوات موسسات معتبر رو بگیرین بهتون کمک میکنه چون به کتاب خوندن نمیرسی شما خلاصه مباحث موسسات رو بخونید بهتر هست
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,349 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,520 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,715 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,561 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,597 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,577 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 973 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 852 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
  بررسی قبولی با رتبه 105 غیرانتفاعی گرگان با قبولی 1860 اصفهان گرایش طراحی شهری 1395 alireza 0 794 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۴۵ صبح
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 29 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 1 638 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۶:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان