امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استعدادهای درخخشان برای ارشد
سلام دوستان
میخواستم بپرسم کسی در رابطه با استفاده از فرصت استعداد های درخشان برای شرکت درکنکور ارشد اطلاعاتی داره؟
میدونید شرایط استعداد درخشان چیه؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
به دو طریق میشه از سهمیه استعداد درخشان برای ارشد استفاده کرد.یکی ارشد با آزمون و یکی بدون آزمون.بدون ازمون رو که باید سایت دانشگاه مورد نظرتون رو مرتبا چک کنید تا اطلاعیه ثبت نامش بیاد و بعدا نتایجش اعلام میشه.و با ازمون که مرحله اول شرکت میکنید و در تیر ماه فرم مخصوص رو پر میکنید و سازمان سنجش سهمیه تون رو اعمال میکنه.ایین نامه ی کاملی هم در باره ی استعداد درخشان تو اینترنت هست که میتونید مطالعه کنید اگه سوال دیگه ای هم داشتید مطرح کنید
آخرین ارسال های من :

>>شهر را بی زمان خواهیم کرد ....<<
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam ، foroogh.r ، mahsa.aezzi ، Brightness
(۱۳۹۳-۸-۲۱، ۰۷:۲۳ عصر)shb** نوشته است: به دو طریق میشه از سهمیه استعداد درخشان برای ارشد استفاده کرد.یکی ارشد با آزمون و یکی بدون آزمون.بدون ازمون رو که باید سایت دانشگاه مورد نظرتون رو مرتبا چک کنید تا اطلاعیه ثبت نامش بیاد و بعدا نتایجش اعلام میشه.و با ازمون که مرحله اول شرکت میکنید و در تیر ماه فرم مخصوص رو پر میکنید و سازمان سنجش سهمیه تون رو اعمال میکنه.ایین نامه ی کاملی هم در باره ی استعداد درخشان تو اینترنت هست که میتونید مطالعه کنید اگه سوال دیگه ای هم داشتید مطرح کنید

ممنونم از راهنماییتون
آیین نامه رو دانلود کردم تمامی شرایط و نوشته بود. ممنون113

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  كنكور ارشد طراحي شه Parisa fard 0 488 ۱۳۹۵-۱-۱۶، ۰۳:۴۵ عصر
آخرین ارسال: Parisa fard
  چند سوال در مورد کنکور ارشد....ممنون میشم پاسخ بدین javadrigi 3 2,106 ۱۳۹۳-۴-۲۶، ۰۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  درخواست برای سوالات ارشد آزاد طراحی شهری سال های قبل gfvytt 1 1,386 ۱۳۹۳-۳-۵، ۰۸:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Sahab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان