امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره دوتا فصل اول کتاب مقدمه ای بر برنامه ریزی شهری چیز خاصی نداره ؟یا من درک نکردم
سوال یک داوطلب:
دوتا فصل اول کتاب مقدمه ای بر برنامه ریزی شهری چیز خاصی نداره ؟یا من درک نکردم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
اگه گرایشت طراحیه و برا مباحث میخونی اصلا لازم نیست همچین کاری کنی...کتابو تا کن بذار کنار
اگه برنامه ریزیی بازم لازم نیس همچین کاری کنه.... خلاصشو بخونی کافیه....هرچند اونم لازم نیس این کتاب برا بیس سال پیشه و خیلی کتابای بهتری در زمینه های مرتبط با سرفصل های این کتاب تو این بیس سال تالیف شده
کلن اگه از من میشنوی وقتتو با کتابای شیعه تلف نکن....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، hero ، نجران

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,957 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,975 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,710 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,042 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,013 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,543 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,120 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,631 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,015 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 2,004 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان