امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه یک هفته ای طراحی شهری یک داوطلب-نظر دهید
(۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۹:۰۲ عصر)نیکی شایگان نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۸:۴۳ عصر)homayoon.d نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۸:۳۰ عصر)نیکی شایگان نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۶:۴۷ عصر)homayoon.d نوشته است: اگه هدفتون قبولیه و به رتبه های بالا فک نمیکنین (البته برا قبولی شما باید زیره 50 بیارین چون با این خطی که من از شما دیدم احتمالن اسکیستون زیاد تعریفی نداشته باشه)بهتره خلاصه مباحث بخونین...اگه نه میخواین تو دانشگاههای معتبر تحصیل کنین و کتابارم قبلن ورق نزدین بهتره بمونین برا ساله بعد....
معمولن بچه هایی که مشاوره میدن دجاره یه خوشبینی افراطین و یا نمیخوان کسیو ناامید کنن ولی این واقعیته شرایطه فعلی شماست...کتابه کرمونا فقط روخونیش یه هفته وقت میخواد....
برا برنامه ریزی باید شناخت داشته باشین هم از کتابا و هم از نوع سوالات....بهتره با یه فرد باتجربه مشورت کنینو ازش برنامه بگیرین
اقا همایون اول ازینکه راهنمایی میکنین خیلی خیلی ممنونم .ولی هیچ وقت رو خط کسی نظر نده چون کاملا خبر نداری که چه خبر . منم با توجه به رشتم خط گرافیکی دارم مخصوص طراحی . پس تاوقتی از شرایط خبر نداری رو خطم نظر نده . بازم از راهنماییتون ممنونم 

خطتونو بهانه کردم تا این نکته رو گوشزد کنم که رتبتون باید خیلی خوب باشه که کار به اما و اگرهای اسکیس کشیده نشه...یکی از دوستان من کار اسکیسش فوق العاده بود سال اول 65 اسکیس زده بود ساله دوم 10 درصد...برا اصلاح اسکیس به شدت سلیقه ای برخورد میشه پس تو همین مرحله باید کارو تموم کنین....
من ساله پیش رتبه 87 طراحی شدم اسکیسم افتضاح بود یک درصد زدم ....اینو گفتم که شما اشتباهه منو نکنی..

ممنونم . من شرایط روحیم افتضاحه . ببخشین اگه بد برداشت کردم 

سلام . اولا امیدوارم که حالت خوب باشه دوست عزیز. الان اصلا نیازی نیست شما ب اسکیس فکر کنید. به موقعش میشه راجع بهش بحث کرد.حدود 7 هفته تا کنکور زمان داریم اگه ی کم محتاط باشیم زمان بدی نیست. من فکر میکنم شما تایمهای 3 یا 4 ساعته تونو تقلیل بدید ب 2 ساعت البته با همون حجم. ی کم سرعت مطالعه تونو ببرید بالا. بیشتر تست بزنید روزی 15 یا 16 ساعت اصلا شوخی نیست ولی زود خسته تون میکنه. شما روزی 10 ساعت بخونید ولی حجم بالاتری. وسواس ب خرج ندید.و هیچ چیز بیشتر از تست کمکمون نمیکنه در حال حاضر. 

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۱:۴۹ صبح)arch111 نوشته است:
    (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۹:۰۲ عصر)نیکی شایگان نوشته است:
    (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۸:۴۳ عصر)homayoon.d نوشته است:
    (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۸:۳۰ عصر)نیکی شایگان نوشته است:
    (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۶:۴۷ عصر)homayoon.d نوشته است: اگه هدفتون قبولیه و به رتبه های بالا فک نمیکنین (البته برا قبولی شما باید زیره 50 بیارین چون با این خطی که من از شما دیدم احتمالن اسکیستون زیاد تعریفی نداشته باشه)بهتره خلاصه مباحث بخونین...اگه نه میخواین تو دانشگاههای معتبر تحصیل کنین و کتابارم قبلن ورق نزدین بهتره بمونین برا ساله بعد....
    معمولن بچه هایی که مشاوره میدن دجاره یه خوشبینی افراطین و یا نمیخوان کسیو ناامید کنن ولی این واقعیته شرایطه فعلی شماست...کتابه کرمونا فقط روخونیش یه هفته وقت میخواد....
    برا برنامه ریزی باید شناخت داشته باشین هم از کتابا و هم از نوع سوالات....بهتره با یه فرد باتجربه مشورت کنینو ازش برنامه بگیرین
    اقا همایون اول ازینکه راهنمایی میکنین خیلی خیلی ممنونم .ولی هیچ وقت رو خط کسی نظر نده چون کاملا خبر نداری که چه خبر . منم با توجه به رشتم خط گرافیکی دارم مخصوص طراحی . پس تاوقتی از شرایط خبر نداری رو خطم نظر نده . بازم از راهنماییتون ممنونم 

خطتونو بهانه کردم تا این نکته رو گوشزد کنم که رتبتون باید خیلی خوب باشه که کار به اما و اگرهای اسکیس کشیده نشه...یکی از دوستان من کار اسکیسش فوق العاده بود سال اول 65 اسکیس زده بود ساله دوم 10 درصد...برا اصلاح اسکیس به شدت سلیقه ای برخورد میشه پس تو همین مرحله باید کارو تموم کنین....
    من ساله پیش رتبه 87 طراحی شدم اسکیسم افتضاح بود یک درصد زدم ....اینو گفتم که شما اشتباهه منو نکنی..

ممنونم . من شرایط روحیم افتضاحه . ببخشین اگه بد برداشت کردم 

سلام . اولا امیدوارم که حالت خوب باشه دوست عزیز. الان اصلا نیازی نیست شما ب اسکیس فکر کنید. به موقعش میشه راجع بهش بحث کرد.حدود 7 هفته تا کنکور زمان داریم اگه ی کم محتاط باشیم زمان بدی نیست. من فکر میکنم شما تایمهای 3 یا 4 ساعته تونو تقلیل بدید ب 2 ساعت البته با همون حجم. ی کم سرعت مطالعه تونو ببرید بالا. بیشتر تست بزنید روزی 15 یا 16 ساعت اصلا شوخی نیست ولی زود خسته تون میکنه. شما روزی 10 ساعت بخونید ولی حجم بالاتری. وسواس ب خرج ندید.و هیچ چیز بیشتر از تست کمکمون نمیکنه در حال حاضر. 
     سلام راستش منم خودم چون به برنامه شک داشتم راهنمایی خواستم . بله من همون دیشب برناممو عوض کردم و با همون حجم . و طبق توانایی که دارم گذاشتم . برای تست هم الان از تستای طبقه بندی شده پکیج استفاده میکنم روزی دو ساعت رو گذاشتم توی برنامم مجددا 

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      بازم ازتون تشکر میکنم و بابت دیشب معذرت میخام

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,086 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,305 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,356 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,307 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,178 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,524 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,728 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,575 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,635 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,595 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان