امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه با روش عقلايي
سلام خسته نباشيد ، جهت مقاله درس روش ها وفنون 1 طراحي شهري نياز به معرفي پروژه اي دارم كه در آن از روش عقلايي استفاده شده باشد ، لطفا راهنمايي بفرماييد . ممنونم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز
فکر نکنم لازم باشه برای یک درخواست چندین تاپیک ایجاد کنید اگه تو همون قسمت درخواستها درخواستتون رو میذاشتید کافی بود
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روش ترکیبی و تجمعی یا انبوهه hero 1 1,410 ۱۳۹۴-۳-۲۹، ۰۷:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hero
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,540 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,119 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست alireza 0 1,694 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۸:۲۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کسی با تکنیک دیمتل (DEMATEL) آشنایی داره؟؟؟ sajad ojaghi 1 1,559 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۰۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: amindatcom
  کسی پروپوزال درس روش تحقیق شو داره؟در رابطه با موضوعات مبلمان شهری یا هویت شهری alireza 0 2,000 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۱:۰۷ صبح
  درخواست رایگان نیاز به تایپیست برای تایپ سوالات کنکور همراه با حق الزحمه alireza 3 3,206 ۱۳۹۳-۷-۲۶، ۱۲:۰۶ عصر
  امکان استفاده از شیشه در دیوار مشترک با همسایه geo 6 3,023 ۱۳۹۳-۶-۲، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: geo
  تحقیق یا مطلب یا مقاله ای با موضوع نظام مدیریتی و شهرداری و سیستم شهری شهر ریودوژان alireza 1 1,333 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: sasan_arzani
  تحقیق یا مطلب یا مقاله ای با موضوع سیری در تجارب مرمت شهری در جهان alireza 1 1,204 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: sasan_arzani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان