امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرزوی موفقیت برای همه کنکوری های عزیز
سلام کنکوری های عزیز،امیدوارم اوقات پر از آرامشی داشته باشید .
امشب رو بخوبی استراحت کنید تا برای روز کنکور حاضر و سرحال  باشید. این همه مدت که تلاش کردید،دیگه وقتشه نشون بدید. هییییییییییچ استرس و نگرانی نداشته باشید،ان شاءالله با خوشحالی از سر امتحان برگردید. منتظرتون هستیم .....

Toyou

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، atelieahjam ، haydariyan ، nassim_nassim ، مهمان
ان شالله

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
    توکل به خدا

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
    خدا قوت کنکوری ها

امیدواریم با تلاش هایی که در این مدت برای کنکور داشتید ، امروز به موفقیت های خوبی رسیده باشید. پایدار باشید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      کاربرد مدل سازی اطلاعات ساختمان در فازاجرای پروژه های ساخت amirho 0 664 ۱۳۹۴-۱۱-۲۸، ۰۱:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: amirho
      فروش دامنه مخصوص سایت پروژه های شهرسازی hamid_shahrsaz 0 847 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۲:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      دوستانی که ارشد قبول شدند و بچه های شهرسازی توجه: دانلود سخنرانی بسیار مهم دکتر خادم yaser seraj 1 2,003 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۱۰:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      چرا استخدامی های شهرداری ها هر رشته ای لازم دارن بجز شهرسازی و برنامه ریزی و طراحی شه alireza 1 2,220 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۶:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: amindatcom
      طنز شهری/ گاهنوشته های شهرساااااااازی Brightness 10 3,648 ۱۳۹۳-۹-۱، ۱۲:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      روش هایی برای غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی تلفن همراه atelieahjam 2 1,940 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۰۷:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      آشنایی با مشخصات فنی سازه های پیچ و مهره ای vionaconex 0 1,448 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۰۸:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: vionaconex
      کانکس با سیستم سازه های فولادی سبک vionaconex 0 1,203 ۱۳۹۳-۴-۲۳، ۰۸:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: vionaconex
      طرح حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری amindatcom 1 1,326 ۱۳۹۳-۳-۲۱، ۰۳:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: amindatcom
      عجیب ترین وقف های مردم ایران atelieahjam 0 1,069 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۲:۴۴ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان