امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه ویژه اسکیس طراحی شهری 94
سلام وقت همه دوستان بخیر
فعالیت این کارگروه به این صورت بود که من یک سری فایل و جزوه برای دوستان نوشتم که داخل لینک
sketching.urbanshop.ir
اگر مایل به تمرین روی همون سوال های جزوه ها هستید و یا هر سوال دیگه ای دارید که می خواید حل کنید فقط لازم قبل ارسال اطلاع بدید من آلبوم شما رو بسازم که همون جا آپلود کنید

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام
وقت شما بخیر
گروه ویژه اسکیس طراحی شهری 95 کی آغاز می شود؟
آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
پاسخ
بهتره مهندس فعلا روی مرحله اول تمرکز داشته باشید و برای مرحله دوم به اندازه کافی فرصت هست اگر رشته غیر مرتبط هستید و یا به نظر خودتون نیاز به تمرین بیشتری از الان دارید می تونید جزوه های یک و دو رو شروع کنید به کار کردن و تمرین های مقدماتی انجام بدید
اگر درخواست برای شروع جدی تر نیاز بود حتما برنامه ریزی جامع تری می کنیم

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
سلام

ممنون بابت راهنماییتون
موفق به تهیه جزوه شدم.

پاسخ
سلام به همه کسانی که یروز اینجا بودند و حالا به دلیل مشغله و کار و کم رونقی این انجمن ها به دلیل ت ل گ ر ا م و اینا نیستند
..............................................
سلام ویژه محضر ریحانه خانوم که نمیدونم الان کجاست و چیکار میکنه ولی هر جا هست انشا... گره ای در کارش نباشه موفق و پسروز و سربلند باشه. اینجاها زحمت ما رو خیلی کشید ..........................................
یادش واقعا بخیر چند نفری بودیم اینجا ا خیلی فعال بود ولی خپ به دلیل وجود گروه ها و کانال و فلان دیگه از رونق افتاد..............

یادی بکنیم از تمام بچه هایی که اینجا بودند و براشون آرزوی پیشرفت روز افزون بکنیم................................
نمیدونم این سال که رو به پایانه چقدر غصه خوردید استرس داشتید چقدر حرص خوردید ولی در این واپسین لحظات سال که مصادف با ایام فاطمیه است خدارو قسم میدم به لحظات دفن شبانه بی بی دو عالم که سال 95 انشا.... غم نبینین به خواسته های دلتون نزدیک تر شین و خدارو پیشتون احساس کنین. یاعلی
آخرین ارسال های من :

محمد(ص):"اعملی یا فاطمه فانی لا اغنی عنک من الله شیئا"،فاطمه اگر عمل نداشته باشی من پیامبر هم نمیتونم واست کاری کنم.
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,995 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,255 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,345 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,295 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,162 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,515 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,711 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,592 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان