امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی هر هفته تا کنکوری تازه
(۱۳۹۴-۲-۲۰، ۰۸:۵۲ عصر)barana نوشته است: سلام خانوم . کجا بودی تا حالا . خودت که فعال تری ماشا الله . آفرین پرقدرت شروع کردی . انشاالله تا آخرش همین جوری بری . ممنون بهم سر میزنی . دیدی چه کارایی زدم ؟ لب مرز هم دانشگاه هس؟ این جوری که پیش میرم خدا میدونه چجوری قبول شم .... (شوخی میکنم ) توکل برخدا . ان شاالله همه قبول شیم همونی که صلاحمونه . 

سلام عزیزم خوبی..کاراتو دیدم خوبه که اتفاقا درسته جاهاییشو اشتباه داری به نظرم کارات به نسبت خیلی قویه....خوبه ایشالله که موفق باشی عزیزم....
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط barana ، khansa
سلام به دوستان گرامی، منم دارم میخونم برای کنکور بهمن ماه البته نه تجربشو دارم نه یه برنامه ریزی درست و حسابی فقط فعلا از هر کتابی خوشم میاد میخونم تا ببینم بعدا چی میشه
اگر میشه از تجربیات گرانبهاتون بگین ماهم استفاده کنیم ممنون 18

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Sh@bn@m
    (۱۳۹۴-۲-۲۲، ۱۰:۳۰ صبح)shahab.falahpoor نوشته است: سلام به دوستان گرامی، منم دارم میخونم برای کنکور بهمن ماه البته نه تجربشو دارم نه یه برنامه ریزی درست و حسابی فقط فعلا از هر کتابی خوشم میاد میخونم تا ببینم بعدا چی میشه
    اگر میشه از تجربیات گرانبهاتون بگین ماهم استفاده کنیم ممنون 18

سلام مهندس
    خوب اینکه دارید میخونید خوبه اما خوب اینکه چی میخونی خیلی مهمه....
    مهمتزین تجربم رو بهتون میگم که با اینجوری خوندن به جایی نمیرسید.....فقط یه مطالعه اصولی و با قاعده چنین کنکورهای سختی رو جوابگو هست...
    حتما منابع رو بشناسید و طبقه بندی اونها از مهم تا غیر ضروری رو بدونید...
    یه کتاب نیاز داره که رسما دیگه تیکه پاره شه از خوندن یکی هم فقط یه خوندن ساده کفایت میکنه و بعضی هم اصلا نیازی نیس.
    و اینکه بدونید کدوم درس مهمه و برای کدوم باید بیشتر وقت بذارین..شاید مثلا زبان قوی داشته باشیدولی آمار یا تاریخ ضعیف...و اینکه بدونید کدوم درس ها از ضریب بیشتر یا کمتری برخوردارند...
    تمامی این موارد خیلی موثره ...این حرفارو شما دارین از کسی میشنوید که کنکوری بوده قبلا....
    بازم اگه شما هم صحبت یا تجربه ای دارین در اختیار ما بگذارید.... 67

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    خانم مهندس واقعا ممنون فقط میشه یه لطف بکنید شما برنامتون رو بصورت هفتگی تو سایت بزارید تا من و افرادی مثل منم که تجربشو نداریم که مثلا چه مبحثایی باهم همپوشانی دارن یا مثلا به چه نحوی باید مطالشون کرد کتابارو .و ...اینارو متوجه بشیم
    من خودم وقتی میخوام بخونم میشینم یه کتابو دستم میگیرم تا تموم نشده نمیرم سراغ یه کتاب دیگه چون فکر میکنم باهم قاطیشون میکنم و نمیدوم دقیقا چه مباحثیرو باهم خوند اگه میشه لطف کنید برنامتون رو بگید که منم دستم بیاد باید چطور درس بخونم راستی من میخوام برنامه ریزی شهری شرکت کنم.ممنون

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۲:۰۲ عصر)shahab.falahpoor نوشته است: خانم مهندس واقعا ممنون فقط میشه یه لطف بکنید شما برنامتون رو بصورت هفتگی تو سایت بزارید تا من و افرادی مثل منم که تجربشو نداریم که مثلا چه مبحثایی باهم همپوشانی دارن یا مثلا به چه نحوی باید مطالشون کرد کتابارو .و ...اینارو متوجه بشیم
    من خودم وقتی میخوام بخونم میشینم یه کتابو دستم میگیرم تا تموم نشده نمیرم سراغ یه کتاب دیگه چون فکر میکنم باهم قاطیشون میکنم و نمیدوم دقیقا چه مباحثیرو باهم خوند اگه میشه لطف کنید برنامتون رو بگید که منم دستم بیاد باید چطور درس بخونم راستی من میخوام برنامه ریزی شهری شرکت کنم.ممنون

خواهش میکنم....
    در واقع منم مثه شما هستم و با این تفاوت که قبلا هم کنکوری بودم و امتحان ندادم چون نخونده بودم...از نظر مشاوره ای دوستان زیادی توی سایت  هستن که تجربیاتشون از بنده بیشتره مثل مهندس برایتنس عزیز یا مهندس 327 یادیگر عزیزان...
    اما خوب تا اونجایی که من میدونم این مدل خوندن  اشتباهه و نتیجه خوبی رو نداره..چون مثلا شما تا میاید کتاب تاریخ موریس رو تموم کنی شاید طول بکشه و ووقتی که کتاب بعدی رو مثلا طرح و برنامه های بهزاد فرو شورع کردی ممکنه اون قبلی فراموش بشه در صورتی هم که وقت زیادی از بین رفته و همین باعث از بین رفتن روحیه و خستگی زود میشه .
    شما باید در طول خوندنتون چه به صورت روزانه یا هفتگی یا ماهانه تمامی درس هازو قسمتی از برنامتون حتما داشته باشید ولو اینکه شما مثلا تاریختون خیلی قویه مثلا 15 دیقه بیشتر براش وقت نمیذارید در روز اما همین قدر هم باید تو برنامه خوندنتون باشه...
    تجربه ثابت کرد که کم کم ولی مداوم خوندن نتیجه بهتر و خستگی کمتر و دوام بیشتری داره ...پس از لان که وقت زیادی رو دارید حداقل روزی 2 ساعت رو بخونید....
    واینکه منابع و برنامه خودم رو بذارم روی سایت باشه حتما اگه برنامه بدستم برسه و بتونم طبق روال اون پیش برم...اگر که نه سال گذشته مهندس اسدی یه برنامه 24 هفته ای رو تدارک دیده بودن و روی سایت گذاشته بودن..اگر خواستید میتونید از اون هم استفاده کنید.
    واینکه حتما منابع و اهمیت هر کدوم رو خوب بدونید...منابع زیادی رو دوستان سالهای گذشته توی کارگروه ها معرفی میکردن بد نیست که سری به کارگروه ها بزنید.
    این لینکه برنامه مهندس اسدی
    http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=20970

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    سلاملیکم 4
    نرمک نرمک میرسد جواب کنکور ها همی....
    بعله خلاصه نتیجه کارای این بچه ها هم فعلا اومد...ایشالله هر کی زحمت کشیده واقعا به هدفش برسه
    امروز میخام یه چیز خیلی باحال از زبان رو بهتون معرفی کنم....خدایی ها دیدگاهتون رو به دنیای زبان کاملا تغییر میده
    فعلا مبحث 504 رو درحال اتمام هستم...همشم به طور کامل یادم هست.... Ws17
    انقده خوشحالم که نگو...پارسال 504 رو چند تا درسشو خلاصه انقد خوندم آخرش بعضی کلمه ها باز یاد میرفت.
    اما این نه عالیه...
    بنا به درخواستی که گذاشتم قرار شده که 1100 کلمه تافل رو هم تا تیر ماه بذارن برای مطالعه....که واقعا دیگه معرکه میشه. 63
    بعد روندش یه حالتی هست که بهتون یاد میده که اگه مثلا یه مبحثی رو هر چی میخونی نمیره تو دهنت چطوری قشنگ ضبطش کنی...خوبه
    خوب من 504 رو از این سایت گرفتم و تافل رو هم درخواست کردم....
    www.chandresane.ir

اما این سایت هم به نظرم خوبه و همون روند قبلی رو داره اینم یه سر بزنید بد نیس....
    http://hamedeskandari.ir/

پاسخ
     سپاس شده توسط khansa ، Brightness
    (۱۳۹۴-۲-۲۴، ۱۰:۵۱ صبح)Sh@bn@m نوشته است: سلاملیکم 4
    بعله خلاصه نتیجه کارای این بچه ها هم فعلا اومد...ایشالله هر کی زحمت کشیده واقعا به هدفش برسه
    امروز میخام یه چیز خیلی باحال از زبان رو بهتون معرفی کنم....خدایی ها دیدگاهتون رو به دنیای زبان کاملا تغییر میده
    انقده خوشحالم که نگو...پارسال 504 رو چند تا درسشو خلاصه انقد خوندم آخرش بعضی کلمه ها باز یاد میرفت.
    اما این نه عالیه...
    بنا به درخواستی که گذاشتم قرار شده که 1100 کلمه تافل رو هم تا تیر ماه بذارن برای مطالعه....که واقعا دیگه معرکه میشه. 63
    بعد روندش یه حالتی هست که بهتون یاد میده که اگه مثلا یه مبحثی رو هر چی میخونی نمیره تو دهنت چطوری قشنگ ضبطش کنی...خوبه
    www.chandresane.ir

اما این سایت هم به نظرم خوبه و همون روند قبلی رو داره اینم یه سر بزنید بد نیس....
    علیکم السلام خانم پر انرژی 
    ببینم تو مگه نمیخواستی کنکور برنامه ریزی بدی؟
    ولی ازین که می بینم این قدر فعالی خوشحالم خدا رو شکر . دستت درد نکنه هر تجربه خوبری داشتی تو سایت در میون بذار استفاده کنیم چون میدونم یا چیزی رو نمیخونی یا عمیق میخونی . اینو بهش میگن درس خوندن ماشاالله . بازم ادامه بده .  منم نمیدونم چرا اعلام نمیکنن اسکیس ! 
    کیه 

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۴-۲-۲۴، ۰۸:۱۶ عصر)barana نوشته است:
    اما این نه عالیه...
    www.chandresane.ir

ولی ازین که می بینم این قدر فعالی خوشحالم خدا رو شکر . دستت درد نکنه هر تجربه خوبری داشتی تو سایت در میون بذار استفاده کنیم چون میدونم یا چیزی رو نمیخونی یا عمیق میخونی . اینو بهش میگن درس خوندن ماشاالله . بازم ادامه بده .  منم نمیدونم چرا اعلام نمیکنن اسکیس ! 
    کیه 
    سلام خانم مهندس ازین ورا حسابی درگیره اسکیس هستیا.دمت گرم خوشم میاد جا نمیزنی...راستی رتبت پس چند شد نگفتی که...
    خوب هنوزم یمخام برنامه ریزی امتحان بدم دیگه...اولش طراحی بودم  اما بعد تغییر گرایش دادم رفتم برنامه ریزی ...فعلا در حال 
    اماده شدنم هستم و شروع به خوندن درست و حسابی نکردم...
    نظر لطف شماس نه منم خیلی مطالب یادم میره و بایدهی تکرار کنم...به هر حال بهمون سر بزن خوشحال میشیم... Ws3

پاسخ
     سپاس شده توسط barana ، Brightness
    (۱۳۹۴-۲-۲۷، ۰۹:۵۶ صبح)Sh@bn@m نوشته است:
    (۱۳۹۴-۲-۲۴، ۰۸:۱۶ عصر)barana نوشته است:
    اما این نه عالیه...
    www.chandresane.ir

کیه 
    سلام خانم مهندس ازین ورا حسابی درگیره اسکیس هستیا.دمت گرم خوشم میاد جا نمیزنی...راستی رتبت پس چند شد نگفتی که...
    خوب هنوزم یمخام برنامه ریزی امتحان بدم دیگه...اولش طراحی بودم  اما بعد تغییر گرایش دادم رفتم برنامه ریزی ...فعلا در حال 
    اماده شدنم هستم و شروع به خوندن درست و حسابی نکردم...
    نظر لطف شماس نه منم خیلی مطالب یادم میره و بایدهی تکرار کنم...به هر حال بهمون سر بزن خوشحال میشیم... Ws3
    نظر لطفته  .  الحمدلله راضی ام ولی باید واسه اسکیس خیلی تلاش کنم 198 شدم 
    میگفت: همه دنیا بخواد و تو بگی نه 
    نخواد و تو بگی آره تمومه 
    قبول داری؟ 
    توکل بر خدا 
    تو هم به ما سر بزن البته اگه کاری آپلود کردم  4 

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Sh@bn@m ، Brightness
    دوستان عزیز تو تاپیک اندکی زبان بیاموزیم در حال مرور گرامر و کمی از لغات تخصصی هستیم.لطفا همراهی کنید..ممنون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,239 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,710 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,406 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      برنامه 20 هفته طراحی شهری ریحانه 3 3,099 ۱۳۹۴-۵-۱۷، ۰۹:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      مشاوره برنامه ریزی برنامه 2 هفته اول مبانی نظری A.pourvahedi 2 1,232 ۱۳۹۴-۴-۱۴، ۱۰:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: A.pourvahedi
      در گروه کنکوری های ایران شهرساز به ساده ترین روش عضو شوید alireza 0 818 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۵۸ عصر
      اطلاعیه شماره 1 مشاوره ایران شهرساز به کنکوری های ارشد 95 alireza 1 718 ۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۳۸ عصر
      با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاه alireza 5 2,835 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۲:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: واژه
      هفته آخر!!سوالات کنکور همراه با جواب دقایقی بعد از آزمون alireza 9 3,250 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۱۱:۰۹ عصر
    آخرین ارسال: unit 1
      آخرین روزها تا کنکور / تحلیل فضاهای شهری و معماری ریحانه 6 3,278 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: ne_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان