امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیوه مطاله برای آزمون نظام مهندسی
سلام خدمت مهندسان گرامی
بنده نیاز به کمک شما دوستان در مورد مطالعه منابع نظام مهندسی دارم.
همه منابع رو دارم ولی نمیدونم از کجا و چطوری شروع کنم. چون امسال کنکور هم دارم نمیتونم بشینم و موبه مو بخونم.
لطفا دوستانی که در نظام مهندسی شهرسازی قبول شدن تجربیاتشون رو در اختیارمون بزارن.

ممنون از همگی
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
بچه ها خواهشا تجربیاتتون رو بهم بگید میخوام شروع کنم ولی خیلی سردرگمم

پاسخ
بنظر من اول سوالات سالهای قبلو ببینید که به چه صورت هست و چجوری سوال میدن که تا حدودی متوجه بشین که تیپ سوالات چجوریه بعدا منابعو بخونین برای این 3آیتم هم که منبع نداره (1-اصول و مباني مديريت برنامه‌ريزي و طراحي شهري 2-روش‌ها و شيوه‌هاي مديريت برنامه‌ريزي و طراحي شهري 3-مسائل شهرسازي ايران اعم از مديريت برنامه‌ريزي شهري و طراحي شهری)1کتاب خلاصه مباحث عمومی و مبانی نظری بخونین کافیه
مصوبات شورایعالی هم خیلی مهمه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، پریسیما ، alireza
دردود برشما...
اول از همه کتاب مصوبات شورای عالی رو خیلی خییلی خوب بخونین
بعد کتابهای مقررات ملی رو خوب بخونین تا جاهای هر مطلب رو بدونین کجاست
نصف کمتر سوالات از این کتابها هست بقیه سوالات هم پخش میشه در حوزه برنامه ریزی وطراحی
پیشنهاد میکنم خلاصه مباحث از هر موسسه ای ک دارین سر جلسه با خودتون ببرین انواع طراح ها مراجع تصویب کننده و ...
سوالات ازمون های قبل رو حتما حتما بخونید هر ساله تکرار 1تا 2 سوال ازش هست
ودر آخر اینکه..
موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، alireza ، پریسیما ، haydariyan ، garib94
میشه منابع رو هم بگید
ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه atelieahjam 1 1,871 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: فاطیمااا
      برای مصاحبه دکتری حداقل چندتا مقاله چاپ شده باید داشته باشبم alireza 12 4,265 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۱۱:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: unit 1
      آیاجغرافیای برنامه ریزی شهری شاخه مسکن نظام مهندسی دارد alireza 0 1,736 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,349 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
      مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,308 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: khansa
      آیا بعد از گرفتن مدرک مهندسی باید 3 سال بیکار بود؟؟ alireza 0 1,382 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۰۳:۴۰ عصر
      ۱۰ حرکت متفاوت برای تقویت حافظه ایلیا 2 1,966 ۱۳۹۲-۱۰-۱۷، ۰۸:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: hamidghaffari
      گردآوری منابع آزمون نظام مهندسی سال 91 ایلیا 1 6,307 ۱۳۹۱-۵-۵، ۰۸:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: elham90
      سلام دوستان این داستان را بخونید امیدوارم برای شما هم مثل من مفید باشه FA.ARDAKANI 0 1,798 ۱۳۹۰-۸-۵، ۰۹:۵۳ صبح
    آخرین ارسال: FA.ARDAKANI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان