ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 1.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری.
جزوه طراحی فنی کنکور آکادمی تخصصی معماری.

این جزوه مربوط به کلاس آقای طباطبایی هست که توسط نفر 8 کنکور به طور کامل پر شده هست. 258 صفحه، اسکن شده، مرتب و تمام مباحث پوشش داده شده است. 

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
2
RE: جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری.
با عرض سلام

فایل در تگ قیمت گذاری جای گذاری نشده ، لطفا به تایپک (نحوه ارسال فایل در بخش فروشگاهی وب سایت ایران شهرساز) مراجعه نمایید ، توضیحات مربوطه در فایل پی دی افی ارائه شده است. موفق باشید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=25815
آخرین ارسال های من :

3
مدیر گفتن درسته ولی من نفهمیدم الان درسته یا نه!! اگه درست نیست یکی اصلاح بکنه خودم نمیتونم

4
(۱۳۹۴-۳-۱۶، ۰۱:۱۱ عصر)ehsan12 نوشته است: مدیر گفتن درسته ولی من نفهمیدم الان درسته یا نه!! اگه درست نیست یکی اصلاح بکنه خودم نمیتونم

سلام
فایل اول درست بود این یکی را اصلاح کردم
آخرین ارسال های من :

5
سلام ببخشید این فایل مشکل دانلود نداره که؟
چون می خوام پرداخت کنم خواستم قبلش بدونم اوکی هست؟ لینک موجوده؟

آخرین ارسال های من :
    6
    (۱۳۹۴-۸-۲۴، ۰۸:۵۳ عصر)arezokb نوشته است: سلام ببخشید این فایل مشکل دانلود نداره که؟
    چون می خوام پرداخت کنم خواستم قبلش بدونم اوکی هست؟ لینک موجوده؟

سلام
    مشکلی ندارد لینک هم موجود هست

7
    سلام من الان خریداری کردم، اما فایل از حالت فشرده خارج نمیشه و میگه که ایراد داره فایل، و اصلا دیده هم نمیشه، باید چیکار کنم؟

آخرین ارسال های من :
      موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        درخواست غیر رایگان جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 17,757 ۱۳۹۸-۱۲-۱۴، ۱۰:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: زری شرفی
        درخواست غیر رایگان جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران ehsan12 5,947 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۳:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: haniiiii
        غیر رایگان دانلود جزوه سازه های مشبک فضایی MHAKBARI 7,640 ۱۳۹۵-۱-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        غیر رایگان جزوه تنظیم شرایط محیطی ارشد معماری پارسه maj5 8,661 ۱۳۹۴-۱۱-۲۴، ۱۲:۰۲ عصر
        غیر رایگان جزوه زبان تخصصی- رستگار پور MHAKBARI 3,714 ۱۳۹۴-۱۰-۱۰، ۰۸:۰۹ عصر
        جزوه فناوری‌های نوین کامل و پر شده استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 2,119 ۱۳۹۴-۸-۴، ۱۰:۴۵ صبح
      آخرین ارسال: ehsan12
        غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت دوم و پایانیvip shamim 8,712 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        جزوه ریخت شناسی اماکن مذهبی در طول تاریخ MHAKBARI 2,196 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۵۳ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        جزوه جدید و خلاصه برای مرور معماری معاصر ایران MHAKBARI 2,961 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        غیر رایگان دانلود درسنامه سازه در معماری مرکز معماری ایران MHAKBARI 10,363 ۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۰۸:۰۸ صبح
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        انواع ساندویچ پانل ضد صوت کدام‌اند؟ ۱-۱۸ آریابارون آریابارون گفتگوی آزاد
        برگزاری افتتاحیه ۱-۱۷ rabinvip rabinvip گفتگوی آزاد
        درخواست غیر رایگان  جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری. ۱۲-۲۱ ehsan12 Fariifarii جزوه های معماری
        فروش ویژه  پکیج کامل کنکور ارشد برنامه ریزی شهری (کیمیافکربزرگ) ۱۱-۲۵ saeed.ghiabi saeed.ghiabi کتاب های برنامه ریزی شهری
        فروش ویژه  پکیج کامل کنکور ارشد برنامه ریزی شهری (کیمیافکربزرگ) ۱۱-۲۵ saeed.ghiabi saeed.ghiabi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        خبر ویژه  تخفیفات ویژه ی همایش ها و کنفرانس ها برای اعضای ایران شهرساز ۱۱-۹ Sahab charleyjain اخبار همایش ها
        دانلود جزوه آموزش برداشت و رولوه وضع موجود بنا ۱۰-۲۰ atelieahjam 136415 تحقیقات و جزوات
        دانلود ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ( پله ، آسانسور ، ن... ۱۰-۱۹ atelieahjam aah قوانین و مقررات شهرسازی و معماری
        دانلود طرح تفصیلی منطقه 6 تهران .pdf ۱۰-۷ alireza Faezeebrahimi@web.de طرح،پروژه
        آخرین اطلاعیه ها و اخبار جدید سایت سازمان سنجش آموزش کشور ۱۰-۳ MHAKBARI software اطلاعیه و اخبار سایت
        پولسازترین زبان های جهان در سال 2020 ۱۰-۳ محمد رزاقی software گفتگوی آزاد
        نویسنده مقاله؟ میدان های کوچک محی میعادگاه ثبت خاطرات جمعی ساکنان محلات قدی... ۹-۲۲ shahrsazism shahrsazism پرسش و پاسخ
        تست ۹-۱۵ alireza alireza مجلات فارسی
        کامیونت شیلر 6 تن ۹-۱۳ trucks-car trucks-car گفتگوی آزاد
        بلوک های فیبری - پانل های ساندویچی ۹-۱۲ reza1366 sandwichpanel مطالب خواندنی معماری
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل