امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری
سلام منم هستم خانم مهندس .لطفا اول منابعش رو بگید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم هستم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      منم هستم.لطفا سریعتر شروع کنیم. اگه میشه اول درباره آزمون تشریحی برنامه ریزی توضیح بدید. نیاز هست حتما توی دوره آموزشی شرکت کنیم؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        من هستم

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام منم هستم

آخرین ارسال های من :
            پاسخ

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,563 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
            آخرین ارسال: tornado26
              ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,173 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
            آخرین ارسال: Yas_moradimehr
              مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
            آخرین ارسال: neginkob
              مشاوره زبان mojtaba.db 0 735 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
            آخرین ارسال: mojtaba.db
              برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,706 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
            آخرین ارسال: a.rahmani?
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,174 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,022 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
              مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,377 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
              مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,985 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
            آخرین ارسال: فاطمه70
              مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,658 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
            آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان