امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله:نقش نظام کاربری ها و پهنه بندی در طرح جامع و تفصیلی جدید شهر تهران
با سلام و آرزوی توفیق روز افزون.این مقاله پذیرفته شده در اولین کنفرانس سالانه بین المللی عمران،معماری و شهرسازی که در 31 شهریور 1394 در شیراز برگزار می شود می باشد.امیدوارم مفید واقع شود.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   نقش نظام کاربری ها و پهنه بندی در طرح جامع و تفصیلی جدید شهر تهران و تاثیر آن در حمل و نقل پایدار.pdf (اندازه: 483.1 KB / تعداد دفعات دریافت: 372)
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
سلام و تشکر مهندس رضایی
کارتان ارزشمند است.
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  .pdf بهبود عملكرد مديريت بحران در حمل ونقل شهري file 0 2,143 ۱۳۹۴-۱۲-۶، ۰۴:۲۱ صبح
آخرین ارسال: file
  .docx شهر سازی و ترافيک file 0 1,581 ۱۳۹۴-۱۲-۶، ۰۴:۲۰ صبح
  .docx جايگاه زنان در شهر و مديريت شهري file 0 1,233 ۱۳۹۴-۱۲-۶، ۰۴:۱۹ صبح
  مقاله بررسی جایگاه ایران در کریدورهای منطقه ای و جهانی مرتبط khansa 0 1,482 ۱۳۹۴-۲-۲۱، ۰۷:۳۲ صبح
آخرین ارسال: khansa
  یکپارچه سازی سیستم حمل و نقل راهکاری در جهت دستیابی به حمل و نقل پایدار Brightness 0 1,879 ۱۳۹۴-۱-۱، ۰۵:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  ارزش افزوده اقتصادي ناشی از اجراي پروژه هاي توسعه حمل و نقل عمومی محور در بخش مرکزي ش Brightness 0 1,572 ۱۳۹۳-۱۲-۲۹، ۰۱:۴۸ عصر
  بررسی اثرات کاربری زمین و توسعه شهری بر حمل و نقل سریع همگانی Brightness 0 1,652 ۱۳۹۳-۱۲-۲۹، ۰۱:۳۴ عصر
  مقاله بررسی شبکه معابر شهری در ارتباط با مورفولوژی شهری Urbiran 0 2,005 ۱۳۹۳-۱۲-۲۵، ۰۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: Urbiran
  مقاله 23 مقاله در حیطه "حمل و نقل و ترافیک" faezeh1372 0 2,018 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۰۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  مقاله بررسی تاثیر متقابل درآمد های مالیاتی دولت و درآمدهای شهرداری تهران alireza 1 2,621 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۰:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان