امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی فوری gis
با سلام خدمت دوستان عزیز .نقشه کد یک شهر را در اختیار دارم میخواستم در آرک مپ لایه های مختلف کاربری اراضی این شهر را نمایش دهم ولی تمام لایه های اطلاعاتی آن به صورت عرصه و اعیان میباشد از دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنند چگونه میتوانم در داخل این نقشه کاربری اراضی این شهر را نمایش دهم و مشکل عرصه و اعیان را حل کنم.fariba.yekta@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
از اتوکد فقط می تونید نقشه رو به جی آی اس منتقل کنید که باید با کدگذاری انجام بشه.
برای انتقال سایراطلاعات به جی آی اس باید فایل excel یا Access رو طبق همون کدبندی تهیه و جوین کنید. اصولا در صورت نداشتن این جداول به صورت آماده، تهیه کردنش تقریبا غیرممکن یا خیلی سخته چون تعداد قطعات یک شهر بسیار زیاد و وقت گیر هست. بهترین و عاقلانه ترین راه اینه که مستقیما دنبال فایل جی آی اس همون شهر باشید
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Sahab ، haydariyan ، saminta

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Wink دوستانی که برنامه ریزی شهری میخونید راهنمایی کنید لطفا happy67 4 2,089 ۱۳۹۴-۱-۱۹، ۱۲:۵۱ عصر
آخرین ارسال: m70
  کمک فوری در مورد نوپیاده گرایی و دهکده های پیاده amir223 0 614 ۱۳۹۳-۹-۸، ۰۸:۲۴ عصر
آخرین ارسال: amir223
  درخواست رایگان درخواست راهنمایی در مورد نحوه انجام پروژه امکان سنجی imanataei 2 1,816 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۱۰:۴۳ صبح
آخرین ارسال: imanataei
  درخواست gis منطقه 8 تهران hamid_shahrsaz 1 1,711 ۱۳۹۳-۵-۱۶، ۰۳:۳۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
Star کمک فوری در مورد منابع درس آمار xperiax1 1 868 ۱۳۹۳-۴-۲۴، ۰۶:۳۲ عصر
آخرین ارسال: xperiax1
  سلام،خواهشن راهنمایی کنین، سنجش توسایتش گذاشته که داوطلبان رشته برنامه ریزی شهری و ط alireza 3 1,457 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۱۰:۱۳ عصر
آخرین ارسال: urban-designer
  دانلود هر چهار قسمت>>مطالب ویژه >>نکات اختصاصی ایران شهرساز >>راهنمایی رتبه 1 alireza 6 2,875 ۱۳۹۲-۷-۱، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور
  راهنمایی ارشد برنامه ریزی شهری 1391 nila18 4 3,903 ۱۳۹۱-۳-۷، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: lofra
  درخواست راهنمایی H.Arzhang 1 1,487 ۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۲:۱۰ صبح
آخرین ارسال: .Utopia
  خبر فوری : اطلاعیه دانشگاه آزاد در مورد کنکور برنامه ریزی سال 91 s1s2s3 3 3,387 ۱۳۹۰-۱۱-۱۶، ۱۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: mehdi616

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان